Wpis z mikrobloga

I ch*j g2 nie będzie, tyle ile wylewów po 16 zwycięstwie miałam to chyba na żadnej randze. Następnym razem będę wiedzieć, że szkoda czasu.

A Aouar to największe rozczarowanie jako piłkarz. Żałuję, że go zrobiłam, jak typ setki nie potrafi skończyć.
#fut
  • 11
@Roxi5017: tez go mam i mam nauczkę żeby w fife 20 nie robić sbc o piłkarzy niewymiennych bo potem jest rozczarowanie i zazwyczaj kończy się na przepaleniu, a przez to straciłem juz tyle kart i coinsow, ze miałabym Nazario, Gullita i innych gdybym mądrze planował..
@Roxi5017: 61 spotkań, 42 gole i do tego 21 asyst. Każdy strzał finezyjny to gol, podania luksus. Kiedy mam okazję do strzału to strzelam i praktycznie wszystko nim wpada. Dziwne, że ktoś kto nie do końca potrafi wykorzystać potencjał tej karty daje info na tagu, że piłkarz dupa. Tak samo można napisać, że miałem Mbappe 90 i też setek nie potrafił wykorzystać.. Dziwne to.
Pobierz Zimus - @Roxi5017: 61 spotkań, 42 gole i do tego 21 asyst. Każdy strzał finezyjny to ...
źródło: comment_xMqhOJvSx3jQZXedJDIeoFGKi6Wh8LqW.jpg
@Zimus: każdy odczuwa inaczej piłkarza, mi on kompletnie nie siedzi. Gram mi się nim źle i leży na ławie, dodatkowo zawsze zmiennik za niego musiał wchodzić, bo kondycyjnie wysiada w 60min. Ben Yedder niby podobna karta a u mnie w wersji ligi Europy bije go na łeb niemiłosiernie. Co mecz asysta, albo gol. Aouar testowany na spo i n ~na 30 spotkań tylko 7 goli i 9 asyst bodajże. Na żadnej
@Roxi5017 ja np. Wykorzystuje go jako piłkarza b2b i w tej roli wspaniale sie sprawdza - łączy cdmów z atakiem, wspiera odbieranie piłki, rozgrywa piłkę z super dokładnością. W moim przypadku rzadko dochodzi do sytuacji strzeleckich z racji roli, ale jak już strzela to stadiony świata - finezje, z pierwszej piłki, woleje. A co do staminy to racja - ale mój ma wytyczne ze wspieraniem obrony, więc biega jak szalony - w
@beczkowoz: ja gram formacją 41212 ze skrzydłami, więc na spd mam Vieirę, a dla Aouara zostaje mi spo albo napad zamiast Griezmanna. Nie lubię formacji bez skrzydeł, lubię grać szeroko, a ta formacja mi to zapewnia.
@Roxi5017 doskonale to rozumiem, ja też wolę skrzydła. Miałam duzy "problem" po trafieniu Mbappe, bo nie wiedziałam jak to wszystko poukładać w formacji. Wcześniej grałam 4-3-3 (4), ale musiałam przebudowa skład i obecnie gram 4-2-3-1 i to jest pewna namiastka skrzydeł - na bokach śpo mam butra i mbappe i całkiem dobrze wychodzi rozciąganie gry na skrzydła. Aouar gra jako środkowy śpo, ale kiedy Butra i Mbappe mają wytyczne zostawiaj z przodu
@beczkowoz: no wiadomo, u mnie zawsze spo ma zostawiaj z przodu z racji wytrzymałości, żeby tyle nie biegał. Bo czy Ben Yedder czy Aouar mają ją na podobnym poziomie. Od tego jak mi się gra czasem wskakuje tam średni Litmanen, jak potrzebuję więcej siły w środku pola, nie daje się tak łatwo przepychać. Kiedyś trafiony z gwarantowanej paczki ze średnią ikoną i jest całkiem ok na śpo. ( ͡° ͜