Wpis z mikrobloga

@adam2a: #!$%@?ąc od formy i obiektywizmu przedstawionych informacji to cena ziemniaka jest dla 99% polaków (łącznie ze mną) ważniejszą informacją niż napięcie na linii USA-Teheran.

Jak tam jednak wkońcu jebnie to niech dadzą znać a nie się spuszczają nad każdym wypierdem z Twittera pana Trumpa, zwłaszcza że jedna i druga strona jedyne co robi to kłamie a to co dostaje się do mediów to fałsz przepuszczony przez cenzurę.

O wojnie w
@adam2a ale na wyborców to działa - serio mam takich na FB i czasami zaglądam na ich tablice. Tam są same takie kwiatki :) a spróbuj polemizować to cię zaatakują wycieczkami osobistymi i tyle z dyskusji. Ludzie zwariowali i wcale mnie nie dziwi poparcie tej partii - nawet mi nie będzie żal suwerena jak podniesie się wrzask kiedy będzie trzeba zapłacić za ten bałagan który teraz ma miejsce.
Pobierz szczurek_87 - @adam2a ale na wyborców to działa - serio mam takich na FB i czasami za...
źródło: comment_fsbfZoLZ7N41hDacdZLvWVGIJpNWfj3Q.jpg
zobaczymy co powiesz na benzynę po 8 zł


@megawatt: a jak będą dzień w dzień w TVP trąbić o sprawie USA-Teheran to Trump nie zaatakuje Iranu i benzyna nie będzie po 8zł?! Cokolwiek się nie stanie nie mamy (nawet jako całe państwo) na to żadnego wpływu.

Bo według ciebie to powiem "eh, żebym wiedział pół roku wcześniej o konflikcie to bym se zakopał w ogrodzie zbiornik na kilka tysięcy litrów paliwa..."
Cokolwiek się nie stanie nie mamy (nawet jako całe państwo) na to żadnego wpływu.


@Morf: oczywiście, że mamy - tylko musimy działać jako Unia Europejska a nie wyrywać się przed szereg w sprawie nie naszej wojny
przypominam, nie ma żadnych dowodów że Iran nie stosuje się do porozumienia antynuklearnego i Europa chciała z Iranem prowadzić normalne stosunki - rząd Polski (nie napiszę polski rząd) poparł niezwłocznie USA
nie ma żadnych dowodów że Iran nie stosuje się do porozumienia antynuklearnego


@megawatt: poza tymi że sam mówi że się nie stosuje i ma w dupie USA?
O wojnie w Iraku po 9/11 też informowali dzień w dzień a dzisiaj wiadomo że wszystko co tam się działo i powody tej wojny to jeden wielki kit.


@Morf: To był wielki kit o czym wiedzieli wszyscy od początku, których interesowało coś więcej niż cena ziemniaka. Niestety plebs interesuje tylko pietruszka dlatego nie wiedząc w ogóle co się dzieje na świecie ochoczo popierali wysłanie polskich wojsk okupacyjnych. O klimacie również nie