Wpis z mikrobloga

  • 1
@RobertoBaggio: mógłbyś podać linka do ich czasów okrążeń i sektorów?


Czasy sprawdzane w oficjalnej aplikacji (live timing) na bieżąco przez kilkanaście okrążeń.
Polecam ten sposób oglądania transmisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@RobertoBaggio: nie obraź się ale to mało konkretne dane. Może korzystał akurat wtedy z DRS, co pozwalało mu skrócić dystans do Roberta?


Pewnie, że się nie obrażam!

Pisałem już wcześniej. Kilkukrotnie wypada Russell ze strefy DRS i również nadrabia w drugim sektorze 0.4 - 0.7 s.
Zresztą samo wejście w strefę DRS nie może powodować odrobienia na każdej prostej pół sekundy. To tak nie działa. Gdyby było inaczej, to mielibyśmy po kilkanaście mijanek w tych
  • Odpowiedz
@Eoon: jak bym miał wolne jakieś 100mln$ to bym kupił 10 identycznych bolidów, wybrał 10 najlepszych kierowców i zorganizował miarodajne Gp. To moje "małe" marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Eoon: jak bym miał wolne jakieś 100mln$ to bym kupił 10 identycznych bolidów, wybrał 10 najlepszych kierowców i zorganizował miarodajne Gp. To moje "małe" marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Są już takie serię. Też tak kiedyś myślałem. To jeszcze nudniejsze niż obecną f1 z dominacja Merca.
Poza tym F1 to wyścig technologiczny i żaden kierowca nie jest większy od zespołu.
Na tym to polega, że mają
  • Odpowiedz
@RobertoBaggio: ostatnio czytałem wypowiedź Claire, że od samego początku sezonu bolidy są identyczne. Czyli od tego czasu, kiedy powszechnie było wiadomo, że jeden bolid jest z nowych części, a drugi z tego, co poodpadało podczas testów i dało się skleić taśmą. Chyba ktoś tu się pogubił w kłamstwach.
  • Odpowiedz
  • 0
@RobertoBaggio: ostatnio czytałem wypowiedź Claire, że od samego początku sezonu bolidy są identyczne. Czyli od tego czasu, kiedy powszechnie było wiadomo, że jeden bolid jest z nowych części, a drugi z tego, co poodpadało podczas testów i dało się skleić taśmą. Chyba ktoś tu się pogubił w kłamstwach.


Mało tego, Clair twierdzi, że od początku bolidy są te same, a przecież w między czasie kilkukrotnie były przekładane różne części pomiędzy
  • Odpowiedz