Wpis z mikrobloga

@JateHews się zbłaźnił i już usunął, ale screena zrobiłem.
Porównajcie sobie, jak przetłumaczył ten fragment:
the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.

Translator lepiej tłumaczy od @jatehews XD

W tym samym badaniu czytamy również, że mężczyźni homoseksualni nie mają większej skłonności do molestowania dzieci i jest to "obalony mit".
Freund po własnych badaniach został aktywistą za prawami gejów.
https://www.wykop.pl/wpis/34913531/pomimo-zaprzeczeniu-zwiazkom-homoseksualizmu-z-ped/

#neuropa #lgbt #homofobia #homoseksualizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #freund #nauka #gruparatowaniapoziomu #dzbanywiary
falszywyprostypasek - @JateHews się zbłaźnił i już usunął, ale screena zrobiłem. 
Por...

źródło: comment_NnpNjejj3dexbUz6Z9Lhm98WCbkqzXtO.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
wielu pedofilów to homoseksualiści - choćby lewadztwo stawało na głowie to faktów nie przekrzyczy.


@B0RG: Jednak pociąg seksualny do dzieci przed okresem dojrzewania to nie to samo co pociąg do dojrzałych osób. Wszelkie statystyki na temat sprawców wykorzystywania seksualnego dzieci nazywają ich 'homoseksualnymi pedofilami" lub "heteroseksualnymi pedofilami" tylko i wyłącznie na podstawie tego jaką płeć miały ich ofiary. I prawdą jest, że ze statystka wynika, że osoby krzywdzące dzieci płci
  • Odpowiedz
@JateHews to, że dalej nie ma żadnych dobrych źródeł, a na stronie uniwersytetu jest pustka na ten temat :) Ale skoro są prawdziwe, to wątpię abyś puścił fake newsa, więc pewnie dysponujesz źródłem. Podasz?

Zaufaj mi, że nie warto ciągnąć tego, że wykres jest rzetelny - dobra grupa badawcza by nie zrobiła osobno kobiet, ateistów - zresztą, dobra grupa badawcza by nawet się tego nie podjęła, przez abstrakcyjność tych wykresów :D
  • Odpowiedz
no to daj te źródło

@harpiowata:

Like men with adult-age sexual preferences, pedophilic men can have strong inclinations for males, females, or, sometimes, both sexes. Epidemiological data (e.g., Freund, Heasman, Ra- cansky, & Glancy, 1984; Freund, Watson, & Rienzo, 1987; Gebhard, Gagnon, Pomeroy, & Christenson, 1965; Mohr, Turner, & Jerry, 1964) indicate that the proportion of pedophiles who offend against female versus male children is approximately 2:1. Freund and Watson (1992) have estimated, however, that this ratio is distorted and perhaps should be as high as 11:1, partly because homosexual and bisexual pedophiles are more likely to have a greater number of offenses than heterosexual pedophiles and thus are more likely to get caught (Abel, Becker, Cunningham-Rathner, Mittelman, & Rouleau, 1988; Abel et al., 1987).

Even with a recalculated value, the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles is smaller than the ratio of heterosexual to homosexual men with adult-age erotic partner preferences. Estimates can vary, but recent epidemiological research suggests that, among men with adult-age preferences, the ratio of gyne- philes (men who prefer physically mature female sexual part- ners) to androphiles (men who prefer physically mature male sexual partners) is approximately 20:1 (e.g., Billy, Tanrer, Grady, & Klepinger,
  • Odpowiedz