Wpis z mikrobloga

@lubie-kasztany to nie nagłośnienie było problemem, a słaba muzyka. Zamiast zagrzać to znudzili publikę masakrycznie, nie mówiąc już o dość kabaretowych ruchach członków zespołu, bo melodia nijak nie wspólgrała z ich headbangami, wirowaniem włosów i innych dupereli.
  • Odpowiedz
@MSKappa: a mnie się tam podobało to naiwne, karykaturalne show ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nagłośnienie było problemem, mialem wrażenie że na wokalu w ogóle nie było kompresji - było go słychać tylko gdy się wydzierał.
  • Odpowiedz
@lubie-kasztany Hoho, zazdro. GA2 niestety, ale następnym razem nie będę żałował ani złotówki, ani nerwów żeby być jak najbliżej. Do nagłośnienia Muse też mam parę uwag, ale na trybunie było podobno świetnie
  • Odpowiedz
@callmejimmy4: Gdzie na GA2 stałeś? Ja prawie przy barierkach, trochę po lewej i nie mam większych zastrzeżeń do nagłośnienia - może poza początkiem Pressure gdzie właśnie wspomniane wysokie tony mnie prawie zabiły
  • Odpowiedz
@radd00: na Metal Medley, gdzieś pod koniec, tak #!$%@? wysokimi tonami na wokalu że mnie aż głowa bolała.
@callmejimmy4: ja z kolei slyszałem ludzi na trybunach którzy narzekali na nagłośnienie. No nic, za jakiś miesiąc Rammstein na trybunach, zobaczymy różnicę płyta / trybuny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz