Wpis z mikrobloga

Czołem, Mirki. Poszukuję damskiego zegarka do 250zł. Po krótkich poszukiwaniach mój typ padł na Timex TW2R62700 z powodu: a) prosty, klasyczny i czytelny wygląd koperty, b) skórzany, brązowy pasek. Znacie może podobne modele (QQ, Lorus, Casio, etc.), które wyglądałyby podobnie a wykonaniem w tej cenie (220-250zł) były lepszej/porównywalnej jakości? Od lat nie nosiłam już zegarka, bo zawsze pod ręką miałam telefon (teraz się to trochę zmieniło). Toteż bladego pojęcia nie mam, czy w ogóle marka (QQ, Lorus, Casio, Timex, etc.) w tym przedziale cenowym ma jakiekolwiek znaczenie.
#zegarki #timex
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Listoniosek: dobry wybór. Nie wiem ile masz lat, ale mi osobiście ten model kojarzy się z "babcinym" zegarkiem ;p No ale to tobie ma się on podobać, więc jeśli takie chcesz to będziesz zadowolona
  • Odpowiedz
@bomba4: 29 ;) a zegarek wybieram bardziej z myślą o pracy, żeby nie patrzeć w telefon na godzinę, stąd ten rodzaj koperty, którą się czyta błyskawicznie ;) To były moje dwa wyznaczniki - b. czytelna koperta i brązowy pasek (bo w roboczych czapkach mam skórzane, brązowe wstawki ;) ). Ale faktycznie, wśród ocen na Amazonie górują nadgarstki babć :)
  • Odpowiedz