Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć chciałbym się dowiedzieć czy jest coś takiego jak masochizm psychiczny albo jak to wygląda. Zrobiliśmy z dziewczyną przerwę przez to że #!$%@?ła bo rozmawiała z byłym #!$%@?łem się bo pamiętam jak narzekała na niego. Jesteśmy już 1,5 roku postanowiłem że zrobię przerwę od niej i powiedziałem jej że to narazie bez sensu i musimy sobie dać czas. Wiele razy coś psuła a ja musiałem to naprawić więc nareszcie coś we mnie pękło. Przechodząc do sprawy w trakcie tej przerwy spotykała się z byłym dwa razy i na pierwszym spotkaniu rozmawiali godzinę a na drugim już 3 godziny. To wszystko wyszło z jego inicjatywy i nie rozumiem dlaczego ona się zgadzała na te spotkania. Pytałem się już 100 razy a ona mówi że czuła się okropnie i chciała się jeszcze bardziej dobić tymi spotkaniami że niby chciała się czuć jak gówno. I tutaj pytanie do was czy mówi mi prawdę? Czy serio chciała poczuć się jak gówno czy może to nie o to tu chodzi? Chciałbym się dowiedzieć dlaczego to robiła jeżeli nie rozmawiali z sobą dłuższy czas. Nie mieliśmy takich problemów w związku i dalej nie rozumiem dlaczego to zrobiła jeżeli miesiąc temu było super. Po tym wszystkim jak mi powiedziała usunęła go i zablokowała.
Ps. Pierwsza rozmowa też wyszła z jego inicjatywy i byłem o to wkurzony że mogła go olać. Chaotycznie napisane ale nie wiem co robić i co o tym myśleć.(,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, kazdy w życiu chce sie czuc jak gowno. Kto nie chcialby? Xd
Po co wy bawicie sie w zwiazki jak myslicie o bylych? Tak jak ta twoja rozowa, mysle o bylym, mam nowego, popisze z bylym. Po co? A ty tez jestes dobry- jakbyscie mieli 3 dzieci i cos soe #!$%@? miedzy wami to tez zrobicie sobie przerwy, bedziecie wracac, przerwa, mpze wrocicie moze nie?
Kauamarnica: Już Ci Mireczku mówię po co ona się z byłym spotkała. Bo on do niej się pucuje, pewnie o nią zabiega, prosi, komplementuje, może chce sobie przypomnieć dobre czasy. Spotyka się z nim bo chce się poczuć chciana i ten skok adrenaliny, Ty jesteś już nudny z tym swoim pitoleniem.
Trudno tu kogokolwiek obwiniać bo obydwoje zachowujecie się jak idioci.. przerwa w związku ... a co to niby w ogóle