Wpis z mikrobloga

@KoIiber: niby tak, ale raz, że teraz już obaj mają mnie na czarno, więc dyskusja z nimi praktycznie odpada, a dwa - może kiedyś napiszą coś, co będzie warte uwagi albo z czym się nawet może i zgodzę?
@KoIiber: ciężko mi się pisze z kimś kto na dzień dobry wyzywa mnie w pierwszym zdaniu. Od pisiwskich trolli, debili itd. Ja chcę i umie rozmawiać. Możesz wejść w profil i zobaczyć że mogę i rozmawiam np nt bodnara normalnie.

Chcesz porozmawiać, spoko fajnie. Ale nie zaczynaj zdania od pissowski debil itd
ciężko mi się pisze z kimś kto na dzień dobry wyzywa mnie w pierwszym zdaniu. Od pisiwskich trolli, debili itd. Ja chcę i umie rozmawiać. Możesz wejść w profil i zobaczyć że mogę i rozmawiam no nt bodnara normalnie.


@skizo: No i widzisz – z miejsca manipulujesz. Gdzie napisałem, że jesteś pisowskim debilem? Wskaż miejsce.
Nie jesteś Terlikowskim i jemu podobnym, którym mógłbyś co najwyżej klawiatury czyścić. Znam cię głównie z
Ale my tu nie mówimy o ludziach inteligentnych, z którymi możliwa jest konstruktywna dyskusja.


@KoIiber:

Ponadto uważam, że pielęgniarki, to najlepsze kandydatki na żony. Dziś przyszła jakaś nowa, z wyglądu 9/10 mimo braku makijażu i gdy podawała mi lek przez wentyl, nasze spojrzenia się spotkały, na co szybko przeniosłem wzrok z jej twarzy na jej raczej mały, ale właśnie taki najlepszy, biust. ( ʖ̯)

https://www.wykop.pl/wpis/42114855/ponadto-uwazam-ze-pielegniarki-to-najlepsze-kandyd/
@KoIiber: a gdzie napisałem że ty tak piszesz? Jeżeli ktoś na dzień dobry mnie tak nazywa nie mam zamiaru dyskutować i wale na czarną. Widzisz moje wpisy więc wiesz ze cie nie zablokowalem. Nie zgadzasz się ze mną, ja to wiem, bo czytam ale mimo wszystko nie wrzucam na czarną... Bo mnie nie obrażasz na dzień dobry tylko tyle chciałem napisać