Wpis z mikrobloga

Siema, mam Polar vantage V od 2tyg. Wczoraj wgrałem trasę z endomondo do polar flow, wszystko super jadę zgodnie z tym co mi pokazuje i nagle zjechałem z trasy zegarek mnie o tym poinformował i nagle się wyłączył i zaraz się włączył, wybrałem znowu żeby jechać z wgraną trasą i to samo.. więc się poddałem i już jechałem po swojemu. Miał ktoś taki problem? Jest to jakaś wada czy po prostu mu się coś zawiesiło i sam reseta zrobił?
#polar
  • 3
@Ryba90: tak, też miałem taką sytuację podczas długiej, pieszej wycieczki (50 km na jeden raz). Zegarek restartował się bez jakiejkolwiek przyczyny: czaserm po 30 min, a czasem po 5h. Miało to miejsce jakoś na przełomie marca i kwietnia. Z tego co wiem jakiś czas temu pojawiła się już aktualizacja naprawiająca ten błąd. Sprawdz czy masz wgrane wszystkie aktualizacje.
@o1zo: Dzięki za odpowiedź, raczej mam wszystkie aktualizacje bo nie zauważyłem żadnych powiadomień o nowych aktualizacjach tylko Brak nowych aktualizacji. Pisałem już do Polara, mają to sprawdzić i dać znać o ile dadzą ;) możliwe też, że to był błąd w trasie bo prowadziło przez drogę przez którą nie dało się przejechać i może "zgłupiał" i się zresetował
@Ryba90 aktualizacja jakoś była pod koniec kwietnia. Szczerze mówiąc to nie miałem później okazji sprawdzić czy wszystko już jest ok. Przy 1-2h trasach wszytko było dobrze, no ale wcześniej i przez 4-5h też tak bywało...