Wpis z mikrobloga

Buraki z 57. Samodzielnej Kompanii #asg mnie zbanowały na fejsie po tym, jak wytknąłem im kradziony symbol Punishera w ich własnym logo xD
Wcześniej napisali, że proszę nie śmiać się z nazwy bo ma dla nich wielkie znaczenie xD
Tak wielkie, że musieli dać tam skrzydła, kradzioną czachę i dwa kałachy (EDIT: tudzież kałacha i M16) z szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #bekazpodludzi
j.....e - Buraki z 57. Samodzielnej Kompanii #asg mnie zbanowały na fejsie po tym, ja...

źródło: comment_ZaAVesB3XOcMUQdWFLUS6D0aPiYORbgK.jpg

Pobierz
  • 9
@echelon_: Oni udają, że są poważną grupą paramilitarną i to ich oficjalny symbol i nawet mają takie wyszywane patche na mundurach, w których maszerowali na defiladzie w Pszczynie razem z wojskiem i policją. xD
Nie chodzi mi nawet o te kwestie prawne, jakieś kopyrajty itd. ale o to, że uważają się za poważnych ludzi a tak naprawdę to dalej jedynie bawią się w wojsko. Ale żaden nie chce tego przyznać, bo
@justbreathe: > Stowarzyszenie Sportowo Pro-obronne 57 Samodzielna Kompania ASG
Oświadczenie Zarządu z dnia 24.06.2019

Stowarzyszenie Pro-obronne 57 Samodzielna Kompania ASG jest klubem sportowym o szerokiej gamie działalności, w skład której wchodzą: rozgrywki z użyciem replik ASG, wspinaczka, strzelectwo, nurkowanie, ratownictwo przedmedyczne, samoobrona i inne. Równolegle zajmujemy się działalnością charytatywną i non-profit, której głównym celem jest rozwijanie wartości patriotycznych i historycznych. Działamy na podstawie umowy z WKU Tychy, zrzeszamy już ponad 100