Wpis z mikrobloga

@lastro Pewnie nic nie napisałeś co? Wstawaj i idź do tej gunwo szkółki by się pochwalić jakim to leserem jesteś.

Na drugi raz nie wymyślaj i nie tłumacz sobie "schorzeń" jak prokastrynacja siedząc w sieci pisząc na tym portalu tylko otwieraj Worda i pisz.
@belzedup2
@Thexil. Nie ufalo mi sie tak jak chcialem, bo nie moglem znalezc potrzebnumych tresci, ale cos tam troche szaronalem przynajmniej. Mialem motywacje ze tyle ludzi na mnie liczy :D

Ale no nie skonczylem. Zostalo mi jakies 2/3 trzeciego rozdziału, wstep, zakonczenie do calosci + poorawki techniczne, pododawanie przyoisow w niektorych miejscach i moze jeszcze jakies konkluzje do niektorych tematow
@Thexil: A ile % jest dopuszczalne? Ja sie bronie 17lipca. Jeden podrozdizał napisalem w calości z filmiku z yt po angielsku xD, i nie wiem jak teraz przypisy pododwawać
@lastro: musisz mieć trochę specjalistycznej literatury. Szukaj takiej co nawiązuje do tego co napisałeś i dodawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie i 50% by przeszło. Mówię, zacytowałem normę dot. wyższego napięcia/parametrów sieci
@Thexil: Obrazki ktore są w tym podrozdziale zamieściłem z pdfa, ktory zalinkowany w opisie pod filmem. A w tym pdfie są odnosniki do tego filmiku, wiec nie wiem, czy to nie ejakies ryzyko :P