Wpis z mikrobloga

w sumie skąd w tagu #przegryw takie chołubienie stagnacji.
bo tym własnie jest przegryw, tkwieniem w miejscu
kilka moich normickich rad które wiem że nie są proste ale działają.
1. koniec z kolą do cziperków. od cukru twoj mózg się muli i czujesz sie jak gówno
2. dbaj o higienie, bosz ile razy nie podbiłem do dzewczyny bo bałem sie że wale trupem
3. wyjdź na dwór idzi pobiegaj XD ale serio, dopamina z wysiłku fizycznego jest lepsza niż seks
4. jak juz musisz sobe coś wmówić to wmów sobe że jesteś zwycięzcą
5. zapisz się do psychiatry, serio da Ci dobre rady i ćpańsko by wyjść ze #!$%@?
6. fakaj na cycki tych co mówią że się nie da, może być trudno ale da się
7. znacząco ogranicz cycki w sieci, zamiast tego czytaj ciekawostki, lochy lecą na ciekawostki
8. wyreguluj cykl snu, tu mi pomogła praca i ćpańsko
i do cholery wybierz czy chcesz być w sekcie co chce byś nie wygrał czy wygrać swoje życie, za ciebie nikt tego nie zrobi
  • 14
@dave_OL: a i zapomniałem we wpisie ale nie mogę edytować
jak już musisz pisać płaku płaku to taguj to miastem może ktoś będzie chciał popłakać w dwójkę

no i zapisywanie co ci się dziś udało też motywuje, chodzby to bylo pompkę wiecej

a no i rób dużo małych celów zamiast jeden wielki progres motywuje
@wytrzzeszcz: po pierwsze to są oczywiste rzeczy które każdy normalny człowiek robi. Po drugie to nie ma znaczenia czy pijesz słodkie czy wodę źródlaną, ja tam wypełniam wszystkie podpunkty od 30 lat prawie a i tak przegrywam.
To co ma znaczenie to jest masa i kształt twoich kości oraz geny. Rzeczy na które nie mamy wpływu. Jak urodziłeś się przegrywem to nie warto się starać bo to i tak by nic