Wpis z mikrobloga

Zawsze smieszy to pieprzenie, że utrzymuje się nierobów. Na patologie z tych waszych "ciężko" zarobionych pieniędzy idą grosze.
Dlaczego tak mało osób narzeka na to gdzie pieniądze naprawdę są marnotrawione, biurokracja, korupcja, fatalne zarządzanie publicznymi pieniędzmi np. w ochronie zdrowia, ustawianie przetargów na zamówienia publiczne, przywileje emerytalne w ogromnej ilości zawodów, patologiczny system ulg podatkowych i wiele innych.
Ale was boli, że złamany grosz miesięcznie pójdzie na patusów bo to jest łatwo
@merti oczywiście, dawanie na Kościół czy inne związki wyznaniowe można dopisać do mojej listy!

Ale sam teraz manipulujesz. Bo wrzuciłeś mema o patologii, która nic nie robi poza rodzeniem dzieci, braniem zasiłków i piciem Harnasi jak rozumiem...
A potem rzucasz kwotą, nie która trafia do marginesu społecznego ale do wszystkich, w dużej mierze potrzebujących rodzin. Dlatego celowo pisałem, że na patologie idzie znikoma część.
Do PiSu można sie przyczepic o mnóstwo idiotyzmów,
@czarnapietruszka: nie wiesz ile tysięcy rodzin to tzw patologia czyli nie radząca sobie w życiu, będąca w ubóstwie, zapijająca czas, która nie weźmie się do pracy i dlatego to tak boli... 24mld do bardzo dużo kasy, bardzo i ona też trafia do tzw patologii...
@merti rodzina nie radząca sobie to już patologia wg Ciebie? Dla mnie to najlepiej wydane pieniądze z budżetu na osoby/ rodziny mniej inteligentne, mniej zaradne, mieszkające na prowincji i mające utrudniony dostęp do WSZYSTKIEGO.

Otwórz oczy człowieku bo albo masz mega szczęście, którego nie potrafisz docenić albo doszedłeś do wszystkiego sam i masz 0 empatii...
@czarnapietruszka: @notyourfault: opisałem co to rodzina patologiczna więc w czym problem...

@notyourfault: czy napisałem że 100% to patologia? Pamiętaj że wsz co złe to człowiek najlepiej pamięta i w tym przypadku obraz 500+ psuje procent tych ludzi ;)

@czarnapietruszka: oczy mam szeroko otwarte, do wszystkiego doszedłem sam, będąc nawet w wieku 23 lat w rynsztoku. Potrzebowałem 20 lat by stanąć na nogi. Współczuje tym ludziom ale #!$%@? mnie
@merti drożeje nie dzięki plusom, o to się nie martw. I zrozum, że sukces czy powodzenie w życiu to nie zawsze prosta matematyka leń=zasiłek, pracuś= milioner...
Naprawdę musisz mieć dużo złej woli myśląc, że najbardziej co Cię okrada państwo to zasiłki dla biednych czy niewykształconych, niezaradnych ludzi.
Powrzucaj memy o faktycznym marnotrawieniu pieniędzy to porbię multikonta tylko po to, żeby Cię plusować.