Wpis z mikrobloga

Marie Zelie, robisz to źle

Nie ma to jak kreować się na polską markę, kierującą się chrześcijańskimi wartościami, ceniącą styl, elegancję i naturalne materiały i sprzedawać zwykłe balerinki z niewiadomego źródła za 700 zł. Podczas gdy gdzie indziej porządne obuwie tego typu można kupić za 300 zł, albo mniej porządne, ale praktycznie takie same za 40 zł. A gdy klienci pytają skąd taka cena i pokazują, że inna firma sprzedaje dokładnie takie same buty, ale dużo taniej, to wyśmiewasz jakość materiału. Zapominając, że pewnie każda twoja potencjalna klientka ma chociaż jeden produkt marki H&M w szafie :)))

#januszebiznesu #januszemarketingu #mariezelie #modadamska #rozowepaski #mirabelkipolecajo
whiteglove - Marie Zelie, robisz to źle

Nie ma to jak kreować się na polską markę, k...

źródło: comment_929GcEj0wqulayWjHviE0LJRknO8pehV.jpg

Pobierz
  • 17
@whiteglove Niby tak, ale z drugiej strony jak kogoś nie stać, to nie kupuje. To tak jakby iść do Diora, czy Valentino i narzekać, że cię nie stać i mają obniżyć cenę. Jeśli można kupić dobre buty z innej marki, to po cholerę im zawracać głowę? Akurat tutaj w komentarzach nie ma nic strasznego. Stwierdzają tylko fakt.
@whiteglove: w sumie nie ma dramy, nie odpisali profesjonalnie i z klasą, ale też nie ma ataku. Koleżanka wyżej ma rację, w gruncie rzeczy mogą sobie zawołać cenę jaką tylko chcą, zależy jaką grupę docelową wybrali i jak pozycjonują swoje produkty. Najwidoczniej nie zależy im by były przystępne cenowo.
@whiteglove I właściwie co to zmienia? Chcesz mieć buty od nich, że teraz tak trochę na siłę szukasz afery? Sama kupuję w H&M, ale nigdy butów, bo jestem świadoma ich jakości. I mimo to nie mam pretensji do innej firmy, że sprzedają buty, na które mnie nie stać. Rynek ich zweryfikuje.
  • 6
@Catttana ich reklamy codziennie mi się pokazują na fejsie i ostatnio fascynuje mnie czytanie komentarzy, a zwłaszcza to jak odpowiada firma :D Nie czepiam się tego że sprzedają buty za 700 zł, mogliby sprzedawać i za 7000, śmieszy mnie to jak reagują - zwłaszcza, że wcześniej dziewczyny pytały gdzie te buty są robione, bo jeśli mają tyle za nie zapłacić, to chciałyby wiedzieć. Na co firma odpowiedziała "u dobrego polskiego producenta", no
@whiteglove: ale jesteś cięta na tę Marie Zelie :D rozumiem, że nie masz w planach zakupu ich akcji? ( ͡º ͜ʖ͡º) na FB jest taka opcja ukrycia sponsorowanego posta i przestaną Ci wyskakiwać - ja też ciągle mam ich reklamy, bo jestem ach, młoda, wykształcona i z wielkiego ośrodka :3
  • 1
@noorey jestem bardzo ciekawa jak im będzie dalej szło, bo trzeba przyznać że w postach reklamowych, czyli komentowanych przez nie-klientki za każdym razem są soczyste gównoburze, no a mnie przyciągają aferki, nic nie poradzę XDDD
@whiteglove: za dużo nie poczytasz, bo chyba wszystko jest ładnie czyszczone - plusik dla MZ, że te awanturki wiszą ;) ale swego czasu na grupie zamkniętej ae (co ja tam robię, nie stać mnie na te kiece i tak xD) było sporo gorzkich żali, na szczęście skutecznie zamiecionych pod dywan.