Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi Band 4. Czy ktoś po przeczytaniu specyfikacji jest w stanie powiedzieć czy lepiej kupić sprawdzoną 3 czy dołożyć trochę i kupić 4? Różnica pewnie będzie koło 50zł bo wolę kupić w Polsce w jakimś sklepie i mieć chociaż możliwość zwrotu
#miband4 #xiaomi
  • 8
@WilhelmW: Ja mam już czwórkę i według mnie dla kolorowego ekranu warto. No i widać potencjał w niej, jak się moderzy do niej dobiorą. Pewnie będzie więcej tarcz, więcej ciekawszych funkcji, bo i na ekranie się więcej mieści i przez większą rozdzielczość i kolor można więcej ich dodać. W tej chwili nie ma języka polskiego w wersji global i są krzaczki ą, ę itp w powiadomieniach, ale myślę, że to kwestia
@dontQQ: Według mnie jest bardzo dobrze. Nie mam porównania z Mi bandem 3, ale na pełnej jasności banda w słońcu wyraźnie widać godzinę i tarczę. A nie na słońcu jest mega jasny. Wtedy bardzo "soczyście" się prezentuje ten oledowy wyświetlacz.
@Volki: Wydaje mi się, że to jest porównanie na obu na najniższym podświetleniu, bo Mi Band 4 ma te kolory takie przygaszone, tak się dzieje na najniższej jasności. W sumie mógł porównać najwyższe jasności, trochę bez sensu rzeczywiście.