Wpis z mikrobloga

Ksiądz broniący księży pedofilów przed nagonką lewaków sam został zatrzymany za gwałt. Tak, wiem, robię kolejne podziały w narodzie, co @SLyer? Powinienem zamknąć mordę i się nie odzywać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/5009597/ksiadz-z-zarzutem-molestowania-kobiety-wczesniej-pomogl-ksiedzu-pedofilowi/
#bekazkatoli #pedofilewiary #neuropa #polska #prawacylubiabracdobuzihostie
Pobierz
źródło: comment_WzkBQbIOfBOkSg6TRBdMZ8lRlv1raN7L.jpg
  • 19
@lakukaracza_: ty, no nie wiem po co mnie zawołałeś. Nijak to się nie tyczy moich uwag z innej nitki. Ale prowokuj mnie dalej, kiedyś może łyknę bejta. ;)

A pedofilów/gwałcicieli karać bez względu na zawód lub pochodzenie. Wszyscy równi wobec prawa. Tutaj raczej jesteśmy zgodni.
@lakukaracza_: No nie umiesz ty czytać ze zrozumieniem jednak. Albo jesteś naprawdę wytrwałym trollem. Wyraziłem opinię, że nie warto powielać podziału na lewactwo i prawactwo, gdyż jest to podział sztuczny i niewyczerpujący tematu. Również ci niczego nie zabraniałem. Do ubioru mordercy nawet się nie odniosłem, podobnie jak do całej tej sprawy. A przestępców nie bronię, nie jestem niczyim adwokatem. Nieważne czy to ksiądz, spawacz, policjant czy niania. Nie wiem czemu się
nie warto powielać podziału na lewactwo i prawactwo, gdyż jest to podział sztuczny i niewyczerpujący tematu.


@SLyer: To prawactwo oskarżało bez żadnych dowodów lewactwo o tę zbrodnie, ich się czepiaj. Żaden lewak nie napisał że to pewnie zabił prawak puki nie wyciekły fotki w ciuchach z orzełkiem.

Do ubioru mordercy nawet się nie odniosłem, podobnie jak do całej tej sprawy


A szkoda, bo gdyby miał na sobie tęczową koszulkę pewnie byś
@lakukaracza_: > Uczepiłem się bo postawiłeś tezę, że wpisem o prawicowych poglądach mordercy 10-leniej dziewczynki robimy podziały w narodzie, A PRZEZ KURDE DWA DNI NIE NAPISAŁEŚ TEGO DZBANOM PRAWAKOM MIMO IŻ SPAMOWALI JAK PORĄBANI ŻE TO WINA LGBT!

Stary, nie odpowiadam za wpisy innych użytkowników. Nie śledzę i nie biorę też aktywnego udziału w każdej prowadzonej tutaj dyskusji. a nadal podtrzymuje opinię, że podział społeczeństwa na lewactwo i prawactwo jest bezsensowny
@lakukaracza_: ty jesteś doroslym facetem, ktory lylnal jak pelikan ideologie z reddita kierowana do zagubionych dzieci i brniesz w zaparte. Slayer ma racje w kwesti lewakow i prawakow - to jest inzynieria spoleczna majaca na celu podzielić społeczeństwo bo takim sie latwiej manipuluje. To wlasnie przez ludzi wierzacych w podzial na lewakow i prawakow ten narod jest ruchany bez wazeliny, ale #!$%@? tam w podatki, zamordyzm fiskalny, brak polityki długoterminowej itd
@grozny-mis-powrocil: Sam jestem lewak i prawak jednocześnie i wiem że takie podziały są mylące. Na potrzeby wykopu jestem lewakiem mimo iż Hayek to mój ulubiony ekonomista, a monopol państwa na drukowanie pieniędzy uważam za zbrodnie. Te pojęcia są używane na wykopie w celu ułatwienia dyskusji tylko i co najlepsze nie lewacy to zaczęli a prawacy, my się tylko dostosowaliśmy do ich poziomu by móc nawiązać dialog.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SLyer: jak ktos jest turboskrajny to nie oczekuj ze zrozumie. To jest praktycznie zaslepienie, nic poza swoja prawda nie widza. Szkoda tylko energii, szkoda ze ludzie tacy sa.