Wpis z mikrobloga

"Klaps nie zostawia wielkiego śladu. Trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie. (...) Jednak sam z estymą wspominam to, że dostałem od ojca w tyłek". - opowiada Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka, w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

XD rzecznik PRAW DZIECKA, i jak można po takim wywiadzie sądzić że będzie obiektywny w kwestii bicia dzieci HURR DURR ojciec mnie bił i nic mi nie jest, #!$%@? lewactwo chce praw dziecka HURR DURR

https://pl-pl.facebook.com/wolnelewo/

#bekazprawakow #bekazkatoli #polskiedomy #rodzice
  • 116
  • Odpowiedz
@Heady1991 jeżeli dorosły człowiek musi bić dziecko, bo nie potrafi inaczej sobie z nim poradzić, to jak to o nim świadczy? Przecież jest od niego dużo bardziej inteligentny, nie potrafi znaleźć innych sposobów? Jak to świadczy o takim człowieku?

W wychowaniu psów już dawno się odeszło od kar cielesnych, bo odkryto, że od walenia gazetą po głowie wzrasta tylko poziom stresu, a pies dalej nic nie rozumie. I tak samo jest z
  • Odpowiedz
@Hound dla mnie bezstresowe wychowanie to bez klapsów i totalna wyjebka na to, co dziecko robi, mam takich sąsiadów gówniak już chyba 10 lat a potrafi #!$%@? po drzwiach jakimś kijem przez godzinę i starzy w domu zero reakcji, raz poszedłem im zwrócić uwagę, żeby gnoja uciszyli bo mordę piłował po 22 to powiedzieli, że musi się wyszaleć, #!$%@? go to mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: Czy #!$%@?ęcie dziecka raz pasem to klaps czy bicie? A ręką? A czy #!$%@?ęcie dzieckiem we framugę? Przecież to tylko klaps był niegrzeczny. Czy jak #!$%@?ę dziecko pięć razy pasem to bicie czy klaps? Przecież było bardzo niegrzeczne
  • Odpowiedz
@Heady1991 każdemu dziecku jak dobrze powiesz, to zrozumie. Cytując Gizę "To jest mały człowiek, a nie debil". Dzieci lubią, jak im coś tłumaczysz, bo czują się wtedy traktowane na równi z dorosłymi ludźmi, dzieciakom bardzo to imponuje.
  • Odpowiedz
@whiteglove no ja o tym wiem, ale ten sąsiad to jest tragedia, idzie z młodym, ten trepa piłuje na cały korytarz, stary no mówi, żeby przestał, a młody nic, jeszcze głośniej, tak szedłem za nimi i miałem ochotę go #!$%@?ć przez okno z tej klatki schodowej
  • Odpowiedz
dla mnie bezstresowe wychowanie to bez klapsów i totalna wyjebka na to, co dziecko robi


@Heady1991: Mam prośbę. Jeśli dla ciebie brak klapsów to brak wychowania, to po prostu nie decyduj się nigdy na rodzicielstwo, bo tylko skrzywdzisz drugą osobę.
  • Odpowiedz
@Hound nie chce dzieci także spokojnie i czytanie ze zrozumieniem, jeżeli dzieciak nie słucha jak się do niego mówi, żeby się zachowywał grzecznie, to widocznie trzeba dać klapsa
  • Odpowiedz