Wpis z mikrobloga

Moją koleżankę wychowywała samotna matka z ojcem miała zero kontaktu, ale aż do zakończenia przez nią studiów płacił alimenty co do grosza i w terminie. Od zakończeniu studiów minęło 10 lat, a owa koleżanka dostał list z sądu, że ojciec stara się od niej o alimenty z powodu złego stanu zdrowia.

Reakcja mojej koleżanki? "Ona temu sku*wysnynowi nawet grosza nie zapłaci".

Ale przez 26 lat jak ciągnęła od niego kasę to było dobrze. ¯\_(ツ)_/¯

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 59
szczerze , jak od swojego dziecka normalny rodzic moze ciagnac o alimenty


@magnat32: najgorsze ze ma takie prawo i moze ciagnac, baaa powiem wiecej byla zona po rozwodzie tez moze ciagnac alimenty jesli jej stan finansowy sie pogorszyl powiem wiecej jeszcze raz rodzice ktorzy lali swoje dzieci kablem byli cpunami walili alko co dzien tez maja prawo do alimentów xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 139
@Lisek_Mirek ale to on powołał swoją córkę na świat. Trudno więc nie oczekiwać, że są związane z tym obowiązki, bo dziecko nie jest w stanie na siebie w żaden sposób pracować.
@zemsta_przegrywa Prawnie ojciec może to zrobić.
Patrząc jednak od strony emocjonalnej, to nie dziwię się, że laska jest #!$%@?, bo jej ojciec miał ją w dupie przez całe życie. Płacił - bo spłodził to dziecko, więc niech da mu szansę przeżyć.
@John_archer: @RandomowyMetal: @RandomowyMetal: @Achaa: zabawne jak jestescie stronniczy i bezkrytyczni wzgleden bohaterki biorac pod uwage ze macie opisane tylko #!$%@? 2 ZDANIA z jej historii. Nie dopuszczacie w ogole mysli ze to ona nie chciala utrzymywac kontaktow z ojcem bo byla zindoktryzowana przez samotna matke a patrzac na rozbite rodziny jakie znam to bardzo prawdopodobne. Sama po rozwodzie starych dlugo od matki sluchalam jaki to ojciec jest najgorszy
@Kapitan_Wie_Wszystko: to, że mógł pomyslec zanim zmajstrował dzieciaka czy chce wydawać na niego hajs. jak mnie denerwuje to 'odwdzięczanie się rodzicom za to, że oni nas urodzili wychowali i wydawali na nas pieniądze' trzeba było gume założyć jak to taki trud, a nie oczekiwać, że ktoś sie będzie odpłacał za coś czego w sumie nie chciał i nie staral sie o to (mam na mysli powstanie i pojawienie się na swiecie)
@Lisek_Mirek ale to on powołał swoją córkę na świat. Trudno więc nie oczekiwać, że są związane z tym obowiązki, bo dziecko nie jest w stanie na siebie w żaden sposób pracować.

@zemsta_przegrywa Prawnie ojciec może to zrobić.
Patrząc jednak od strony emocjonalnej, to nie dziwię się, że laska jest #!$%@?, bo jej ojciec miał ją w dupie przez całe życie. Płacił - bo spłodził to dziecko, więc niech da mu szansę przeżyć.