Wpis z mikrobloga

Jako jednoosobowa grupa testująca tolerancyjność poszczególnych grup społecznych przeprowadzę dwa eksperymenty.
1. Pójdę na paradę równości w ogolony na łyso, w koszulce polski walczącej, a na przedramieniu będę miał tatuaż z henny "love being white"
2. Przebrany za babę, oczywiście nie goląc brody pójdę w Boże ciało do kościoła i usiądę w pierwszym rzędzie że starymi babami, a w momencie przekazywania sobie znaku pokoju każdej podam rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • 15
@Pan_Jerzy najwyżej jakieś babki pod nosem coś będą szeptac, ale na tym się skończy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Uwierz ze tęczowi są dużo gorsi i z tolerancją to mają niewiele wspólnego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: żeby zachować jakąkolwiek wartość porównania, musiałbyś iść na Marsz niepodległości przebrany za babę w tęczowe barwy z transparentem love is love - może być też kontrmanifestacja parady równości

na paradzie równości pewnie by cię wyzywali, na kontrmanifestacji to nie wiem, ale ja bym się bał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thanossul: Mam małą kamerę którą sobie wmontuję gdzieś w ubranie żeby mieć dowód na pobicie. Spodziewam się agresji z obu stron. Możliwe że rzuci się na mnie antifa, a pozniej #!$%@?ą mi sztachetą pod kościołem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: W pierwszym przypadku bardziej bym się martwił o #!$%@? kontrmanifestacji za kolaborowanie z wrogiem. Myśle, ze w obu przypadkach po prostu ciebie wyrzucą/wykluczą z manifestacji/kościoła. Jednak w tym drugim przypadku twoja twarz na 100% będzie w wszytskich portalach pokroju Frondy.
  • Odpowiedz