Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy trochę temat #bezrobotnywpodrozy ucichł aż do teraz. Jutro dostanę paszport z wiza Rosyjską i jadę w kierunku Ukrainy. Udało mi się ogarnąć moto, dokupić niezbędne w podróży części eksploatacyjne. Bagaż mam minimalistyczny dosłownie parę koszulek, gacie, skarpety. Jedna para spodni długich coś do pływania, apteczka, kosmetyczka. Legowisko, naczynia. Buty lekkie i klapki. Wszystko mieści się w 50l worku. Do tego mam jeszcze chlebak przypięty do stelaża z dętkami łatkami i zapięciami antykradzieżowymi. Ogólnie jaram się ka kościół w Norwegii. Pracę po powrocie mam częściowo ogarniętą. Mój rosyjski słabo wygląda ale z nimi fajnie się rozmawia:) Co do ubrań na moto to jadę W kurtce Alpinestars Bogota, spodnie Alpinestars Racer Braaap, buty Fox Instinct 2.0, kask LS2 456, gogle Fox Air Space. Ogólnie cały czas w tym jeżdżę więc sprzęt sprawdzony:) A i najważniejsze rękawice ochronne z Castoramy:D
Dzięki @ZajebistyDuda za zmotywowanie do zrobienia wpisu( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #motomirko #niebieskiepaski #podroze #gruzja #praca
Emilzbaraku - Cześć Mirasy trochę temat #bezrobotnywpodrozy ucichł aż do teraz. Jutro...

źródło: comment_uVJrHYWF6XCCS2xeUgOIEhL17MEnsal2.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Emil_z_baraku: Może i Srencji. Skoro opisujesz przygotowania, robisz zdjęcia tego co zabierzesz. Rozumiem że to Twoja wyprawa "życia".
Jak byś nie szukał atencji to wrzucił byś kilka najlepszych zdjęć po powrocie i krótko napisał jak tam jest. A tak widzę twoje torby i tenisówki.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum Osz #!$%@?... Takich jak wielmożny pan chętnie policzył bym na deskach w ramach docenienia za wkład. Wyobraź sobie, że mnie to strasznie ułatwi proces decyzyjny przy organizowaniu swojej wyprawy życia.
Teraz spadaj do konta i na groch t..uku...

@Emil_z_baraku zazdraszczam ()
  • Odpowiedz
@AmFast: I nie zapominaj dodać intelektualista polonista który do polskiego słownictwa wprowadza literkę q.

PS. Twoja wyprawa życia to także Gruzja albo Chorwacja z kilkutygodniowym opisem jak się przygotowałeś ze szczegółami tak ważnymi jak firma spodni którą zakładasz na tyłek?
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum Zwie się to dzieleniem doświadczeń. Wyobraź sobie, że w takim sprzęcie jak na moto czasami firma jest ważna.

Teraz daj buziaka i uciekaj do klocków... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz daj buziaka i uciekaj do klocków...


@AmFast: Własnie się przyznałeś że chcesz całować dzieci.
I już dzwonimy do płokułatuły.

Wyobraź sobie, że w takim sprzęcie jak na moto czasami firma
  • Odpowiedz
Własnie się przyznałeś że chcesz całować dzieci.

I już dzwonimy do płokułatuły.

@mpetrumnigrum Wstawaj, zesrałeś się ()

Przyczepiłeś się do tych spodni... Lepiej zabrzmi jak wyartykułuję że chodzi ogólnie o sprzęt? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@AmFast: Ja nawet nie wiem czym on pojechał i czy pojechał. Przyczepiłem się do gościa który pisze że spodnie ma takie, kurtkę taką, buty takie i jeszcze całą masę dziwnych opisów tylko po co?
To tak jak byś zaczął opisywać co w tej chwili masz na sobie albo co będziesz miał na sobie jadąc samochodem do Sosnowca po bułki.
Zresztą mój pierwszy wpis tyczył się tego że gość szuka poklasku
  • Odpowiedz