Wpis z mikrobloga

Znalazłem telewizor 800 zł taniej, niby jakaś promocja.


@Gorrann: Pewnie powystawowe albo ze zwrotów. Kiedyś trafiłem na Allegro na taką "okazję" z telewizorem Samsunga w odmianie na niemiecki rynek. Nie mogę powiedzieć, że jestem całkowicie niezadowolony, bo generalnie działa. Generalnie, bo musiałem kupi specjalny kabel HDMI (tv reaguje na najmniejsze zakłócenia sygnału, z którym inne sobie radzą) a gniazdo ethernet nie zawsze styka.
@Gorrann: tu moja opinia o tym samym tv ale 49”

Samsung UE49NU7172U, jak dla mnie idealny do PS4 Pro i multimediów z Netflixa, YouTube. Bardzo sprawnie działający system Tizen OS, wspiera AirPlay 2 i Apple TV. Koszt ok 1600 zł, wiadomo, ze to nie jakość OLEDa od LG, ale za te pieniądze to IMO super wybór. U mnie telewizor sprawuje się wyśmienicie. No i ma super działający tryb gry i dlatego
@Gorrann: rozmyślałem nad tym samsungiem, rozmyślałem też nad philipsem i jedyne co bym brał to PUS7303, ale jest poza mój budżet, jakby taka promka z soundbarem na niego wleciała to brałbym jak zły. Co do niższych modeli Philipsa, czyli np. ten co wymieniłeś czy nawet o jeden wyżej to nie mają nawet HBO GO w swoim smart, i gorszy procesor trochę lipa
@keyoo0: Kiedyś widziałem powystawowy okap i od razy był pod ceną napisane że jest powystawowy i ile % jest taniej. Nie wiem czy coś się zmieniło.

@langigd: A co myślisz o Sansungu? Warto? Bardzo podobały mi się kolory, ale ten Philips za 1800 też miał niezłe. Zobaczę jeszcze w sklepie ten o którym wspomniałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorrann: co myślę o Samsungu? no dziś prawie bym kupił 7472 55" bo wczoraj była jeszcze promocja za 2200, dzisiaj już było 2500 więc zrezygnowałem z myślą, że za tyle jest wspomniany Philips (mój budżet 2tys-2,2max). Chyba poczekam na promocję, nie pali mi się na razie. Ten za 1800 ma ubogiego smarta bez HBO, gorszy procesor, nie ma nagrywania na usb itp