Wpis z mikrobloga

@Fafnucek: Nie były, ale Europa była gorsza, co zresztą udowadnia tamten film. To jak wygląda Europa z niczego innego jak wstydu za to do czego się dopuszczała. Nikt nie wyrządził tylu krzywd co europejscy kolonizatorzy.
  • Odpowiedz
@Pippo: Kotatsu jest super opcją zimą. Kiedy weźmiesz pod uwagę fakt, że w domach nie ma ogrzewania (poza klimatyzacją i piecykiem elektrycznym lub gazowym jeśli sobie kupisz) to kotatsu ratuje życie. Z resztą nawet jakby było ogrzewanie to bym siedział w kotatsu, wygodnie i cieplutko.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Jesteś typowym przykładem weaboo który degraduje własną kulturę na rzecz innej.
Gdybyś nie wiedział to Chińczycy od zawsze uważali się za nadludzi i naród wybrany, Japończycy to samo uważali że ich ziemia jest boska a oni są najwyższą rasą. R--ź w Nankingu, jednostka 731 i eksperymenty na ludziach, marsze śmierci, porywanie setek tysięcy kobiet i zamienianie ich w seksualne niewolnice, zrzucanie na miasta różne choroby, robienie sobie z ludzi
  • Odpowiedz
@qwert0: Każda kultura uważa się za najlepszą xD Ja po prostu patrzę z większej perspektywy na te sprawy. Tak bardzo rasistowscy, ale to w Europie i Stanach dochodzi do ogromnej ilości POBIĆ i MORDERSTW na mniejszościach. W Japonii takie przypadki to rzadkość, a jak już to obcokrajowcy są tą agresywną stroną. Ja się z Japończykami bardzo dobrze dogaduję i nie doświadczyłem tam dyskryminacji. Nikt się ode mnie nie odsuwał tylko
  • Odpowiedz
@Aedemkun:

Ja po prostu patrzę z większej perspektywy na te sprawy

Ocho, widzę że mam do czynienia z osobą intellectualy superior xD

Europie i Stanach dochodzi do ogromnej ilości POBIĆ i MORDERSTW
  • Odpowiedz
Ocho, widzę że mam do czynienia z osobą intellectualy superior xD


Ktoś musi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Prawaczki na całym świecie uważają się za lepszych od innych prawaczków.

Japońskiej(i w innych kulturach azjatyckich) od dziecka wpajane jest ukrywanie swoich emocji, nie bez powodu mają nawet określenia na twarz
  • Odpowiedz
@Aedemkun:

Przecież to jest w chuuj uniwersalne. Większość ludzi nie jest taka sama publicznie i prywatnie.

Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem, ale czego się spodziewać po lewaczku (°°

Co to ma do rzeczy? Nadal w Stanach dużo
  • Odpowiedz
@Aedemkun: w ostatnich 300, może 400 latach, choć biorąc pod uwagę historię Chin, to im idzie to całkiem dobrze od ponad 3000 lat. Weź przestań wybiórczo zabawiać się historią w imię jakichś źle rozumianych wyrzutów sumienia.
  • Odpowiedz
Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem, ale czego się spodziewać po lewaczku (°°


@qwert0: To ty po prostu nie rozumiesz, że ten rzekomy element kulturowy Japonii nie ma miejsca w Europie XD gdzie ty żyjesz, prawaczku?

To że 13% populacji która jest czarna popełniająca 50% przestępstw wpływa jakoś na opinie o całej grupie nie? I wcale mnie
A.....n - >Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem, ale czego się spodziewać po lewaczk...

źródło: comment_3RNITWUXawILTgEpU6GdkxQLyThZsAbf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Dobra mam ważniejsze rzeczy to roboty niż kłótnie z jakiś randomem-dzbanem w necie, wiedz tylko że ta fascynacja kulturą wschodu jest żałosna.
  • Odpowiedz
@qwert0: Ja się niczym nie fascynuje. Widzę po prostu wady kultury europejskiej. Jesteś dla mnie tylko jednym milionów konserwatystów, którzy nie znaczą nic w moich oczach.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: No a ja widzę wady kultury azjatyckiej, szczerze to ty te jesteś nikim i też nic nie znaczysz w moich oczach ani w niczyich innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aedemkun: No ja też mam i co, czyni mnie to kimś wyjątkowym? Odpowiedź brzmi nie, jestem taki sam jak miliony innych ludzi i ty też się niczym nie wyróżniasz.
  • Odpowiedz