Wpis z mikrobloga

@szatniarka: po 1. Iza z Kajzerem i Michałem do areny i BB Nocą
po 2. Wieli brat "Michał" od a "potem jedziemy <3" (w sumie wystarczy że zdradzisz nam kto to był xD)
po 3 Ohme out
po 4 Woźniak out
po 5 Pogodyn out
po 6 żeby wam do głowy nie #!$%@?ło żeby cieplucha wstawiać do 2 edycji...
  • Odpowiedz
@szatniarka: ja mam takie propozycje
Stream do przynajmniej 3 w piątki i soboty
I pokazywanie pokoju zwierzeń na streamie (oczywiście oprócz spraw technicznych) bo czasami jak były zadania to człowiek nic nie ogarniał.
@RicOo: Raczej oni nie zwolnią Agnieszki ani Omci ponieważ to raczej tvn sobie wybiera prowadzących a nie ekipa produkcyjna. A poza tym Agniesia jest spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szatniarka: dobrze chłopaki piszą, namówienie tvnu na zatrudnienie kogoś z 1 edycji do współprowadzenia areny albo BB nocą będzie dobrym pomysłem.

Mam nadzieję, że też wyciągnęliście lekcje z "pokazywania ogrodu".

Jeden tydzień kolejnej edycji mógłby być "tygodniem europejskim"
- jednego dnia wszyscy bawią się w Niemców, jedzą wursty, pija piwo i śpiewają bawarskie piosenki, zadania
  • Odpowiedz
@szatniarka:

wszelkie pomysły zawsze przeczytam także możecie pisać


Hej, przede wszystkim strim. Jeżeli zostaje 16h, to niech to trwa od min. 12:00 do 4:00. Rano ekipa śpi a nocki są ciekawe, jeszcze jak alko wejdzie, to tym bardziej. Zawsze było tak, że imprezka zaczęła sie dopiero rozkręcać i pyk "Ładujemy baterie". Bez sensu.

Najlepiej jakby ten live był dostępny przez cała dobę, a jeśli z jakichs przyczyn się nie da,
  • Odpowiedz