Wpis z mikrobloga

Mysle że #adrianpolak już dawno powinien dać sobie spokój z famemma, intenetem i wziąć sie za jakaś robotę zamiast iść na łatwiznę jak jego matka, dzięki #amadeuszferrari aka multipla akcja beatris nigdy nie była tak głosna i w koncu ktos o tym powiedział głośno na konferencji i w dissie. Dodatkowo Polak teraz #!$%@? ze rodziny sie nie tyka i ze rodzina jest ważna, gdybym ja sie dowiedział ze moja matka dorabia na roksie to rzuciłbym wszystko i poszedł do pierwszej lepszej roboty aby ja z tego wyciągnąć a co zrobił polak? chwalił sie nowymi butami gucci i innymi markowymi szmatami za hajs z roksy, jest zwykłym bananowcem ktory wyciera sobie ryj zasadami i honorem, chłop zyje w jakimś innym świecie multipla niszczy tego przekłamanego pozera, Polak chcial zgnoic i zniszczyc multiple a tu taki #!$%@?.
#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 4
@Heekate: a ja mam wrażenie że on miał od gornie powiedziane że nie może o tym wspominać, dziwne że nie ciągną tematu? Na poprzedniej konferencji również nic o tym nie wspominał na fame 2 też nikt o tym nie gadał trochę podejrzane bo jednak pocisk o beatris jest najostrzejszy jaki może byx...