Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o pomyśle bycia z brzydką dziewczyną po to żeby zdobyć doświadczenie i potem móc łatwiej wejść w jakiś związek którym rzeczywiście będę zainteresowany ? Jestem generalnie #przegryw więc myślę że to coś jak wolontariat do CV żeby potem łatwiej dostać pracę.
#zwiazki #kiciochpyta i trochę #socjopatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 25
Co sądzicie o pomyśle bycia z brzydką dziewczyną po to żeby zdobyć doświadczenie i potem móc łatwiej wejść w jakiś związek którym rzeczywiście będę zainteresowany ? Jestem generalnie #przegryw więc myślę że to coś jak wolontariat do CV żeby potem łatwiej dostać pracę.


@AnonimoweMirkoWyznania: W niczym Ci to nie pomoże. I tak będziesz onieśmielony ładnymi dziewczynami które nie będą Cię chciały jeśli nie chcą do tej pory. To tak jak byś
@AnonimoweMirkoWyznania: Spotykałem się przez pewien z panną troszke poniżej moich możliwości. Lekko grubsza,ale zadbana. Nie zależało mi totalnie,tak o z braku laku sie z nią spotykałem. Super układ. Robiłem z nią co chciałem,a jak jej coś nie pasowało to mówiłem,że możemy zakończyć znajomość i potulniała xD

Pomysł niezły,ale jak to ma być pierwsza panna to pewnie i tak Ci oczy #!$%@?ą zarosną jak niejednemu i koniec końców się "zakochasz" i wpadniesz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty może już lepiej zostań w tym #przegryw, bo z takim podejściem, to ty możesz najwyżej ziemniakami handlować, a nie szukać związków. Stary, czy ty w ogóle przeczytałeś, co spłodziłeś, zanim kliknąłeś "Wyślij"? Chcesz drugą osobe potraktować jak przedmiot, lalkę treningową, jakiś śmieć bez własnych uczuć i woli. Może powinieneś się zastanowić nad wizytą u specjalisty?