Wpis z mikrobloga

#wiadomosci #tvpis #propaganda #nienawisc #lgbt #neuropa

Myślę, że z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Wiadomości w rękach #pis są nie tylko prorządowa propaganda, ale to przede wszystkim narzędzie do kreowania wrogów i podsycania nienawiści.

Od kiedy w Warszawie Rafał Trzaskowski podpisał kartę LGBT, Wiadomości nie przestają podburzać widzów przeciwko osobom nieheteroseksualnym i walczącym o ich prawa.

Na kolażu poniżej pokazałem zrzuty z głównych wydań Wiadomości z ostatnich 3 miesięcy zawierające:
* fragment wytycznych WHO odnośnie edukacji seksualnej,
* karta LGBT podpisana przez Trzaskowskiego
* 11-letni "drag queen" z USA
* drag queen w szkole
* ujęcie z Parady Równości w Warszawie,
* wypowiedź Rabieja nt. adopcji dzieci,
* Matka Boska z tęczową aureolą,
* wagina ze wstążkami w Gdańsku

Na pewno nie wszystkie wyłapałem i z pewnością było by ich więcej, gdyby nie to, że w kwietniu całą nienawiść skierowano na ZNP i strajkujących nauczycieli. W kwietniu temat LGBT pojawił się tylko dwa razy - tak bardzo skupiono się na tym, żeby widzom zohydzić polskich nauczycieli.

Po to o tym piszę? Myślę, że kolejna tragedia podobna do zamordowania Pawła Adamowicza jest tylko kwestią czasu. Żebyście nie mieli wątpliwości, kto jest za to odpowiedzialny.
Pobierz FlasH - #wiadomosci #tvpis #propaganda #nienawisc #lgbt #neuropa

Myślę, że z pełną...
źródło: comment_WPlibtI7ydHO1sOLkKqouYhpFPiSN85n.jpg
  • 15
@FlasH: ciekawa logika: pokazywanie prawdy = podsycanie nienawiści.
Może było nie profanować najważniejszych symboli katolicyzmu w konserwatywnym katolickim kraju, to nie ściągnęło by się na siebie aż takiej fali niechęci? Ale tu typowe odwrócenie kota ogonem: najpierw prowokacje w najnędzniejszym możliwym stylu, potem skowyt że się jest ofiarą "podsycania nienawiści". Po ch*j dzisiaj było iść pod Jasną Górę na zderzenie z narodowcami? Nie można było zacząć na Rynku albo innym placu?
@hlavni_nadrazi: Chociażby po to, żeby dać im do zrozumienia, że nie dadzą się zastraszyć katotalibanem. Trzeba pokazać im, że ta sama przestrzeń, której oni używają do pielgrzymek nie jest ich prywatnym folwarkiem i że wcale z tytułu chodzenia na te pielgrzymki nie są lepsi. Nie mają przywileju zakazywania na tej trasie czegoś co im się nie podoba i to nie jest żaden atak na kościół tylko zwykłe poszanowanie demokracji. Prezydent pewnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlasH: No niestety PiS będzie rządził do śmierci Kaczyńskiego, może nawet zdobędzie większość konstytucyjną, jeśli środowisko popierające LGBT będzie się tak wydurniać.
Może było nie profanować najważniejszych symboli katolicyzmu w konserwatywnym katolickim kraju, to nie ściągnęło by się na siebie aż takiej fali niechęci?


Ale tu typowe odwrócenie kota ogonem: najpierw prowokacje w najnędzniejszym możliwym stylu, potem skowyt że się jest ofiarą "podsycania nienawiści"

@hlavni_nadrazi: kłamstwo, ciąg zdarzeń był odwrotny

najpierw kryptogej Kaczyński w ramach wskazania wroga do nienawidzenia, oraz wypierania swojej seksualności, wskazał lgbt, potem były manifestacje w Gdańsku oraz Częstochowie