Wpis z mikrobloga

Dzięki za wsparcie, miraski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W życiu bym nie pomyślała, że będę odstawiać cyrk w takim konkursie xddddd Wyszło to kompletnie przypadkiem. Teraz w lipcu półfinały ogólnopolskie, zobaczymy czy przejdę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Od początku pisałam Wam, że wygra 16. XD No, ale I Vice tez git. Wycieczka jest xdddd

Pozdrawiam,
koń z kilogramem tapety na ryju xD

#pokazmorde #antylopa podobno nie #ladnapani - ale ja serio siebie lubię xd

OBIECUJĘ WALCZYĆ O POKÓJ NA MIRKO
antylopa - Dzięki za wsparcie, miraski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

W życiu bym nie pomyślała, że b...

źródło: comment_7L1d6UivAId9LqtFT3ZcuDkwOmCT7OAt.jpg

Pobierz
  • 135
@antylopa: już od kiedy byłem małym #!$%@? zadziwiało mnie, że w tych konkursach piękności biorą udział takie "zwyczajne dziewczyny" i nie rozumiałem dlaczego nie są one tak zjawiskowe i nieziemskie jakby się mogło wydawać. Może to wina tych przekombinowanych ciuchów i makijażu?

Gratuluję mimo wszystko :)
@MirkobIog:

Przechodząc przez każde większe centrum handlowe w 2 minuty znajdę 20 ładniejszych dziewczyn, niż te tutaj, no bo kurde umówmy się, szału nie ma xD


no moze znajdziesz, ale ile z nich będzie miało ponad 1.75cm? Bo zgaduje, że taki był wymóg. Poza tym wybiera się z tych osób, które się zgłoszą.
Teraz w lipcu półfinały ogólnopolskie, zobaczymy czy przejdę ( ͡ ͜ʖ ͡)


Pozdrawiam,

koń z kilogramem tapety na ryju xD


@antylopa: Życzyłbym połamania nóg, ale nie wiem, czy w tym przypadku wypada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antylopa lepiej niż jak zostawala miss? Ale w sumie nie przejmuj się, wygląda na to, że tam lubią końskie mordy xD
Choć w sumie Tobie bliżej do gazeli niż konia ( ͡º ͜ʖ͡º)