Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W poniedziałek nadejdzie ten dzień gdy zetnę włosy na głowie na zero ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Level 21. Jeśli ktoś przeczyta całe i doda swój komentarz to będę bardzo wdzięczny bo to sporo dla mnie znaczy. Dziękuję
Co się dokładnie stało? Ponad rok temu zapoczątkowało się u mnie łysienie plackowate i rozwija się w najlepsze. Nie nie mam zakoli, mam pełną linię włosów ale stały się przerzedzone i mam ubytki w środkowej części głowy. Noszę włosy o długości 8cm z przedziałkiem z lewej strony i fade po bokach. Co 3 tygodnie wizyta u barbera, który wizualnie jakoś ukrywa te ubytki. Wlosy muszę mieć na silny lakier (pomady przy takim czymś można sobie wsadzić w 4 litery) bo lekki podmuch powietrza i wszystkie dziury/ubytki widać. Straszny kompleks mam na tym punkcie. Dlaczego decyzja ścięcia na zero? Nie wiem, ale męczy mnie to bo za każdym razem muszę uważać aby nie wychodzić na zewnątrz w wietrzne dni, gdy pada deszcz. Dodatkowo po 7h pracy włosy powoli się rozwalają i widać ubytki. Dostałem propozycję od barbera aby wtedy dodatkowo nosić ''czapę Snapback'' i powinno być git. Ktoś przechodził przez podobną zmianę gdzie musiał już ściąć włosy i nosi teraz czapę? Nie wiem czy nie będzie to dziwnie wyglądało to u osoby czyt. Ja - 21 lat (często pytają mnie o dowód w sklepach, barach), 170cm wzrostu, brak zarostu.
Pytanie też kieruję do #rozowepaski - jak postrzegacie taką osobę, która musiała ściąć włosy na zero i chodzi teraz w czapie Snapback? Atrakcyjność zewnętrzna wtedy gwałtowanie spadnie w dół?
#lysienie #niebieskiepaski #wlosy #fryzura #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
SzczęśliwyDyrektor: Niekoniecznie wygląd faceta po ogoleniu się na łyso spada gwałtownie w dół. Wszystko zależy od typu urody, niektórzy lepiej będą wyglądali w długich włosach do ramion u innego długi włosy będą wyglądały dziwnie a głowa ogolona na łyso znacznie lepiej. Faceci ogólnie mają w tej kwestii lepiej bo ogoleni na zero wyglądacie normalnie. Za to kobieta z taką przypadłością musi się bawić w peruki i inne takie. Kilka lat temu
  • Odpowiedz