Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosteekk: poczytaj sobie forum android, coraz więcej ludzi narzeka na ten telefon, coraz więcej usterek wychodzi

@Wojtas087: to prawda.

@Krol_Dzielni: mam od premiery. nie dzieje się z nim absolutnie nic. ghost touches wyeliminowała aktualizacja systemu. (ja nie odczułem ich w ogóle)
trzeba jedynie wziąć pod uwagę, że jest gnój duży i ciężki. mimo to, jestem w stanie obsługiwać go jedna ręką.
Kozak telefon.
@Wojtas087: kupując telefon, nigdy nie brałem pod uwagę wszystkich tych testów wydajnościowych, czy punktujących aparat. Wg mnie jest to ściema nie mająca nic wspólnego z codziennym użytkowaniem telefonu. Samsungi słyną z bdb aparatów i nic tego nie podważy. Od dwóch lat użytkuje S8 i aparat nadal robi na mnie wrażenie jakością zdjęć.
@ajfrost: a ogólne wrażenia z użytkowania? Przed premierą byłem najarany na niego jak pedofil w przedszkolu, ale po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas087: kupując telefon, nigdy nie brałem pod uwagę wszystkich tych testów wydajnościowych, czy punktujących aparat. Wg mnie jest to ściema nie mająca nic wspólnego z codziennym użytkowaniem telefonu. Samsungi słyną z bdb aparatów i nic tego nie podważy. Od dwóch lat użytkuje S8 i aparat nadal robi na mnie wrażenie jakością zdjęć.

@ajfrost: a ogólne wrażenia z użytkowania? Przed premierą byłem najarany na niego jak pedofil w przedszkolu, ale po
@ajfrost planuje właśnie przesiąść się z LG G6, u Ciebie też one tak strasznie zamulalo? Po tych 2 miesiącach nie widzisz podobnych rzeczy w samsungu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajfrost planuje właśnie przesiąść się z LG G6, u Ciebie też one tak strasznie zamulalo? Po tych 2 miesiącach nie widzisz podobnych rzeczy w samsungu?

@Akke: mam op7 pro. nic się nie dzieje. lg zaczęło mulić dlatego rootowałem i instalowałem custom roma. miałem havoc pie.