Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do artykułu Laghi di Fusine - niezwykłe alpejskie jeziora tuż obok popularnego przejścia granicznego Villach - Traviso

Jeziorka, a szczególnie to dolne są na prawdę mega malownicze. Byłem tam kilka dni temu, a o samych jeziorach nie wiedziałem wcześniej mimo iż przejeżdżałem obok nich wielokrotnie. Znajdują się one jedynie 16 kilometrów od od bardzo popularnego przejścia granicznego, które pewnie pokonywało wielu udających się samochodem do Włoch, południowej Francji, Hiszpanii, Słowenii czy Chorwacji mijało.

Jeśli ktoś z Was wybiera się do Chorwacji czy na Bałkany przez Słowenię to odwiedzając jeziorka może też zaoszczędzić kilka euro opłaty za tunel pomiędzy Austrią i Słowenią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W artykule jak zawsze trochę zdjęć, ciekawostek oraz praktyczne informacje. Mam nadzieję, że się wam podoba :)

Pozdrawiam z trasy (dziś będę przejeżdżał granicę Słowenii i Chorwacji),

MG78

_____________________
Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i są na mojej liście podróżniczej. Jeśli chcesz być dopisany do listy zaplusuj stosowny post poniżej, jeśli chcesz być z niej wypisany również zaplusuj odpowiedni post. Dziękuję!
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do artykułu Laghi di Fusine - niezwykłe alpejskie jezi...

źródło: comment_4lI9GpmImJcuqHeoxGBxR9Ui3iLhTIhk.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz
JEDNORAZOWO wołam też osoby, które chciały być wołane do jeziorka. Jeśli zostałeś zawołany i chcesz być nadal wołany do kolejnych treści to zaplusuj odpowiedni komentarz powyżej.

  • Odpowiedz
JEDNORAZOWO wołam też osoby, które chciały być wołane do jeziorka. Jeśli zostałeś zawołany i chcesz być nadal wołany do kolejnych treści to zaplusuj odpowiedni komentarz powyżej.

  • Odpowiedz
JEDNORAZOWO wołam też osoby, które chciały być wołane do jeziorka. Jeśli zostałeś zawołany i chcesz być nadal wołany do kolejnych treści to zaplusuj odpowiedni komentarz powyżej.

  • Odpowiedz