Wpis z mikrobloga

@krisip: szczerze? przerobilem rozne osoby z roznych ogloszen, najblizej mi do pozamiatane.pl - kolo 30zl/h co prawda, ale no jestem zadowolony - raz w tygodniu/raz na dwa tygodnie - wychodzi roznie bardzo - nie raz z 3-4h, nie raz z 8. zalezy ile syfu zostawie i z jaka czestotliwoscia ktos przychodzi. Ogolnie ciezki temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
taki bogaty jesteś i leniwy?


@manieldagical: leniwy? Jak zarabia na godzinę więcej niż 25zł (co nie jest jakąś kosmiczną kwotą, szczególnie we Wrocławiu) i ma przy tym lżejszą pracę niż #!$%@? ze szmatą, to chyba logiczne jest, że woli popracować te 8h i jeszcze wyjść finansowo na plus ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo inaczej licząc - zarabia na 8h sprzątania w (strzelam) 5h. Po co pracować 8h
via Android
  • 0
@PanKara ja mam w koncu z polecenia panią sprzątającą bo doświadczenia z ogłoszeń bardzo slabe. Albo niedokladne albo pol plynu na jedno lustro... Oczywiście chemia i wszystko w moim zakresie.
via Android
  • 0
@Iudex w 3h? Powiem szczerze, nie wierze że to jest porządnie zrobione. Z drugiej strony nie wiem ilu masz domowników, dzieci i jak często jest sprzatane?
@krisip Raz w tygodniu, trzy osoby. Oczywiście, że to nie jest ultradokladne sprzątanie, ale chyba na codzień mało syfimy i dużo sprzątamy po sobie. No ostatnio było z myciem okien 5h, a tych okien jest 10 sztuk i to podwójnych, więc razem 20 skrzydeł. Ja bym same okna tyle mył. Wydaje mi się że to jest kwestia wprawy tylko.