Wpis z mikrobloga

#pytanie #tinder Poznalem jakis czas temu dziewczyne przez tindera i po kilku spotkaniach wyznala, ze nosi peruke, bo ma od dziecka problem z wypadaniem wlosów... Dziewczyna naprawde fajna, miła i atrakcyjna, ale ta wiadomosc mocna mnie zmieszala.. Naprawde nie wiem jak do tego podejsc.. Boje sie, ze widok bez peruki bylby dla mnie nie do zaakceptowania.. Ona raczej nie traktuje tego powaznie. Juz sie do tego przyzwyczaila i z tym pogodzila. Czy łysienie u dziewczyn to powszechne zjawisko? Da to się jakoś wyleczyć? Czy nie lepiej miec mimo wszystko swoje wlosy na glowie, nawet te przerzedzone? Jak #rozowepaski byscie do takiego problemu podeszly?
  • 13
@kexus512: No wlasnie tego nie wiem. Nie widzialem jej bez peruki. Ale glupio tak po prostu poprosic o pokazanie tego co ma na glowie. Naprawde, nigdy nie mialem takiej rozkminy. Wyglada naprawde mega atrakcyjnie, jest inteligenta, no, ale cholera no jakos bez wlosow, to tego nie widze..porazka.. :/
@kamol999: To jest choroba dziedziczna, rzadko się zdarza u kobiet ale jednak. Dla niej to na pewno też ciężkie. Jeśli ma mocno przerzedzone włosy to rzucałaby się bardzo w oczy, każdy by się na nią patrzył, a tak to ma spokój. Ja bym jej nie olewała tylko z tego powodu. Każdy ma jakaś wadę. Poza tym dużo celebrytek teraz nosi peruki żeby zagęścić sobie włosy i nawet nie widać tego.
@vnananv7: no niby tak. Z jednej strony to tylko wlosy, no ale z drugiej to nie wiem jak to w normalnym zyciu wyglada. Na codzien po domu, do lozka czy pod prysznic to przeciez to sie raczej zdejmuje.. Bedac z kims w zwiazku to musialbym po prostu zaakceptowac jej prawdziwy wyglad. Dopuki jej nie zobacze bez tych sztucznych wlosow, to chyba i tak nie ma co gdybac. Jak bedzie to odpychajace
@kamol999: w rodzinie żony mojego wujka jest właśnie dziewczynka lvl 10 co ma chorobę dziedziczoną po kimś z rodziny i nie ma włosów, nie rosną jej już teraz w ogóle, bardzo przeżywała to, że inne dzieci mają włosy, a ona nie i wszelkie próby przeszczepów, badań, kuracji i innych kończyły się szybciej lub później porażka, mała nosi peruke na codzień, bo inaczej dzieci nie dawały jej spokoju w przedszkolu, szkole, z
@kamol999 wszystko sprowadza się do haju hormonalnego czyli zakochania, wtedy wszystko to zaakceptujesz. Jeśli musisz sobie to argumentować i tłumaczyć, że tak właściwie to Ci odpowiada to oszukujesz samego siebie i tę dziewczynę.
  • 0
@weirdman Rozmawialiem z nia o tym. Powiedziałem, że nie jestem w stanie zagwarantować mojej akceptacji. Dopiero jak ja zobaczę naturalnie będę w stanie to określić. Niestety rozmowa nie potoczyla się w najlepszym kierunku. Napisala, ze nie chce jej kontynuować. Tak więc koniec tematu. Ot po sprawie.
@kamol999: Dla Ciebie pewnie po sprawie ale w niej to już zostanie i będzie barierą do poznania kogoś innego. Myślę, że to kwestia tego, że poznałeś ją na Tinder i analizujesz właśnie jak z kupnem samochodu. ,,Dziewczyna naprawdę fajna, miła i atrakcyjna" ale to w dzisiejszych czasach za mało bo jednak ma wadę to nie biorę. Poszukam lepszego modelu. Gdybyś poznał ją w realu, postarał się o randkę i nie miał