Wpis z mikrobloga

#spam #email #pocztaelektroniczna #januszebiznesu #marketing #marketinginternetowy #antyspam

Tarsago Polska sp. z o.o ponownie wysyła mi informacje handlowe bez zgody na kolejny adres.
Niedawno poinformowali o przetwarzaniu danych, nawet nie podali prawdziwego źródła.
Następnie zawalili adres spamem - wysyłają nawet 9 spamów dziennie.

Tym razem spam wysyłają na adresy do faktur Netia. Mój adres był podany tylko i wyłącznie Netia i nigdy nie wyrażałem zgody marketingowej, zatem każdy kto wyśle na ten adres ofertę handlową robi to całkowicie bezprawnie.

Wiedząc o wielu wysyłkach bez zgody każda uczciwa firma weryfikowałaby czy użytkownik udzielił zgody, przynajmniej linkiem aktywacyjnym. Jednak Tarsago oraz firmy zlecające wysyłkę oczywiście uparcie nie są tym zainteresowane (czyli najwyraźniej doskonale wiedzą, że bazy śmierdzą?...)

Nawet pomijając nielegalność spamu, to nie wiem jak taka reklama może pozytywnie zadziałać, skoro skrzynka bez filtrów antyspamowych, w taki sposób byłaby całkowicie nieużywalna i nikt tych śmieci nie przegląda.

Tarsago Polska mailing@tgmedia.pl


Nadawcą tej wiadomości jest Tarsago Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41 działający w imieniu administratora Twoich danych osobowych, którym jest Europejska Agencja Baz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, nip: 7010702227, ul. Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa.


Tarsago Polska sp. z o.o jako podmiot przetwarzający - zgodnie z art. 28 ust. 3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 („RODO”) - na podstawie zawartej umowy powierzenia jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu produktów i usług własnych oraz podmiotów trzecich, a także w celu odnotowania ewentualnego sprzeciwu.


Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ponadto masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeżeli wyraziłeś zgodę, w każdej chwili możesz ją wycofać. W celu realizacji tych uprawnień skontaktuj się z administratorem danych tj. Europejska Agencja Baz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za pośrednictwem adresu e-mail: wypisz@eurobazy.pl lub listowanie, kierując korespondencję na ww. adres siedziby firmy.


Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych drogą elektroniczną wysyłanych przez Tarsago Polska sp. z o.o. – możesz wypisać się poprzez kliknięcie w ten link - rezygnując tym samym z możliwości otrzymywania ewentualnych ofert. Kliknięcie będzie równoznaczne ze złożeniem sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Tarsago Polska sp. z o.o. w celach marketingowych. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem http://bok.tarsago.pl


Wiadomość została wysłana przez Tarsago Polska sp. z o.o, ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa; nr KRS 0000070510 - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS; NIP 526-10-01-610; kapitał zakładowy 8.081.000 zł z wykorzystaniem adresu e-mail mailing@tgmedia.pl.
wkto - #spam #email #pocztaelektroniczna #januszebiznesu #marketing #marketinginterne...

źródło: comment_bK7jk4sDhQ6Spy7DfXKkb6kR0JrxPYN9.jpg

Pobierz
  • 7
Poniżej lista firm, które zareklamowały się w ostatniej fali spamu od Tarsago, na którą nie było zgody:

AJ Produkty Sp. z o.o.

Alior Bank Spółka Akcyjna, ul. Łopuszańska 38 d, 02-232

Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy

AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji

Azagroup Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-681), al.

BERLIN CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o.
Witam.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Zapewniamy że do spraw ochrony danych osobowych podchodzimy bardzo poważnie i reagujemy na każde zapytanie i dyspozycję od naszych subskrybentów najszybciej jak to możliwe.

Sprawdziliśmy kilkokrotnie historię korespondencji i nigdzie Pan nie występuje. Nigdy nie otrzymaliśmy maila od Pana, nie został także kliknięty link wypisujący z subskrypcji w mailingu od nas.

Zapewniamy że posiadamy wszystkie zgody wymagane polskim prawem. Dlatego też nie jesteśmy w stanie przychylić
na razie maile przestały przychodzić, ale to inny spam operator, zaraz to samo wysyłam do tgmedia bo tylko oni mi zostali w skrzynce