Wpis z mikrobloga

@czarny_matt94: A niby kto za niego? Rashford? @no360scope: haller to też kloc jak lukaku, tylko nawet nie dorastajacy mu do pięt. Wystawiamy 2metrowego dzika na skrzydle a potem się dziwimy, że nie strzela. Do tego nieustający hejt na niego, ja tam Roma bardzo lubię, ale rozumiem chęć odejścia, United to toksyczny klub w tym momencie
@erni13 ja też go lubię, ale po ostatnich wypowiedziach raczej ciężko będzie go zatrzymać, a co do Hallera to z tego co widziałem go w akcji, to wydaje mi się, że jest trochę lepszy technicznie, piłka mu nie odskakuje, a ja lubię takich silnych wysokich piłkarzy na szpicy, więc jak nie Rom, to ktoś podobny, chociaż Ole pewnie będzie forsował Rashforda na 9
@zapomnialem_hasla_xd: zachęcam do obejrzenia kompilacji jego najlepszych zagrań. Wiadomo, każdemu piłkarzowi zdarzają się kiksy i czasami odpali z 3 metrów w trybuny, ale zbierz to do kupy w przypadku Lukaku i wyłoni się obraz przeciętnego piłkarza.
Dodajmy do tego olbrzymie problemy z "pierwszym kontaktem" piłki i jego jedyny "trik" polegający na przełożeniu nóg nad piłką...
Dramat.