Wpis z mikrobloga

@janushek: Właśnie #!$%@?, zajebisci sąsiedzi. #!$%@? im do tego!
Nie róbmy nagonki w internecie, życie jest różne. Na przykład jak mój tata trafił z udarem do szpitala to nie myślałam o kocie.
Nie wiemy co się tam stało.

Wiadomio; wszystko wskazuje na to, ze doszło do zaniedbania. Ale nie ma co robić nagonki. Jak już będzie pewność ze to #!$%@? to sama rzucę pomidorem na taras
@HaloHet: Ślepa jesteś? Wyszli do pracy/szkoły, jak codzień, zostawili psa na tarasie, jak codzień, #!$%@?, ile jeszcze potrzeba ci informacji? Jak można psa zostawiać na tarsie bez możliwości schowania się w mieszkaniu przed słońcem albo żarem? Jak?!

To polackie #!$%@? #!$%@? usprawiedliwianie, ha tfu na was #!$%@?, wiecznie tłumaczący wszystkich. Na pewno #!$%@? im się udar w rodzinie dziadków wydarzył, już #!$%@?, meteoryt spadł im na krewnych, #!$%@?, na pewno.
Coś mi się nie cice wierzyć ze ludzie są tacy głupi żeby w ten upał zostawiać psa na tarasie


@HaloHet: ludzie własne dzieci zostawiają w samochodach, a zdziwiłby Cię pies na tarasie pozostawiony świadomie? Niezłą masz wiarę w ludzi, serio. Wyszłabyś z pracy nie sprawdzając uprzednio gdzie jest pies? Z każdej strony się trąbi o tym jakie jest ryzyko upałów i na co trzeba uważać. Szczerze? Nie wierzę, że w tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mają dzieci. Może dziecko zamknęło psa? A matka nie zauważyła. Coś mi się nie cice wierzyć ze ludzie są tacy głupi żeby w ten upał zostawiać psa na tarasie

@HaloHet: ludzie zostawiają dzieci w samochodach na słońcu to myślisz że psa nie zostawią zamkniętego na nasłonecznionym tarasie?