Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, każdy kto szuka/szukał pracy wie że istnieje magazyn TJX na psim polu do którego ciągle szukają ludzi.
Sam zdecydowałem się na tą pracę ponieważ sytuacja mnie do tego zmusiła i powiem wam jedno, nie radze.
Z jedynych plusów tej pracy mogę wymienić starsze panie z którymi da się normalnie porozmawiać, darmową wodę co 75m, bardzo tanie obiady i wolne weekendy ale minusów jest tyle że wymienię je w punktach:
-Szefostwo traktuje Cię jak niewolnika. Ciągle cię poganiają nawet jak widzą że #!$%@? z potrójną szybkością (Dla nich zawsze jest za wolno)
-Masowe przyjmowanie ludzi na okres 2-3 miesięcy i ich wywalanie bez żadnego problemu.
-Kierownicy którzy ocierają się o granice mobbingu
-Wasze wszystkie podania o awans zawsze znikną.
-Chore normy do wyrobienia.
Ogólnie praca jest spoko jak potraficie tyrać jak mrówki za 2 osoby. Polecam prace każdemu kto chciałby sobie dorobić w wakacje bo nie płacą źle ale jak to się mówi ,,Płaca dobra tylko jakim kosztem"
#wroclaw #pracbaza #magazyn
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HesyR: Pracowałem, potwierdzam. Zależy też na jaki dział trafisz, na odbiorach było całkiem spoko. Jak tylko mnie wrzucili na hang sorter (chyba tak to sie nazywało) to #!$%@?łem