Wpis z mikrobloga

@ksardas: kiedyś zrozumiesz co w nomenklaturze pkp oznacza przy oknie. Nie rozumiem też ludzi napalonych na te okna, jakby coś sensownego było do zobaczenia, oprócz syfu wokół torowisk. Trzeba mieć coś ciekawego do poczytania w tym czasie i tyle.
  • Odpowiedz
@ksardas: kiedyś zrozumiesz co w nomenklaturze pkp oznacza przy oknie. Nie rozumiem też ludzi napalonych na te okna, jakby coś sensownego było do zobaczenia, oprócz syfu wokół torowisk. Trzeba mieć coś ciekawego do poczytania w tym czasie i tyle.


@cevilo: Ja tam bardzo lubię patrzeć za okno. A na tej trasie, na której jedzie OP jest bardzo ładnie przy Krakowie.
  • Odpowiedz
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: też tak czasami mówiłem o dziedzinach których nie rozumiałem, co za debil to wymyślił, dlaczego to takie skomplikowane. A jak juz kiedyś to zrozumiesz, to okaże się, że to takie proste. I jest takie jakie jest, właśnie po to, by było takie proste i logiczne. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@cevilo: no to weź po prostu napisz co w twojej bzdurnej nomenklaturze znaczy miejsce przy oknie, strzępisz ryja nie podając ani jednego logicznego argumentu i wciskasz kit, że masz rację.
Przedstaw konkretnie co znaczy miejsce przy oknie albo przestań się pogrążać.
  • Odpowiedz
@machalsky: skoro używasz słowa bzdurna, to znaczy, że masz pogardliwy stosunek do wiedzy, nauki. Ona nie jest moja, PKP nie jest moje, kolej w innych krajach świata nie jest moja. Najbardziej zawsze, najdłużesz w głowie pozostaje wiedza zdobyta samodzielnie, a nie podana na tacy. np przeze mnie.
  • Odpowiedz