Wpis z mikrobloga

H96 MAX RK3318 4GB RAM 32GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 Android 9.0 4K VP9 H.265 TV Box - EU

Działa bardzo płynnie i szybko. Zjada malinę na śniadanie (mam rpi 3) jesli chodzi plynnosc np. jesli chodzi o YouTube, Netflix. Zegarek na froncie + ikonki wifi itp. Maly rozmiar. W zestawie ladowarka i kabel HDMI. Stosunek cena / jakosc = 6/6
Domyslnie system jest zrootowany. Mozna sie bawic w tweakowanie jak ktos lubi. Zaplacilem za niego 130zl. Dotarl do mnie w 8 dni.

Moge z czystym sumieniem polecic.
https://www.banggood.com/H96-MAX-RK3318-4GB-RAM-32GB-ROM-5G-WIFI-bluetooth-4_0-Android-9_0-4K-VP9-H_265-TV-Box-p-1471898.html

#itemyzchin #bangood
nandrolone - H96 MAX RK3318 4GB RAM 32GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 Android 9.0 4K VP9...

źródło: comment_mg29lrZu3lX59nNVmfnAx9ZIymsCyXoo.jpg

Pobierz
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nandrolone: siema mam pytanie, co bardziej się opłaca Smart TV czy właśnie taką opcja jak twoja że tv plus do tego takie urządzenie. Od 10 lat nie mam telewizora w domu ale powoli zbieram się do zakupy własnie z powodu netflixa i neta w tv
@sasekk: Mój TV to jest Smart TV. Dokupiłem sobie to bo np. zewnetrzna klawiatura nie dziala u mnie w Smarcie w kazdej aplikacji bez sensu. Przy okazji jako, że lubię Androida i czasem leżąc sobie można popykać sobie w jakieś gierki nie wstająć z łóżka. Kup Smart TV a jak Ci się system nie spodoba to możesz sobie dokupić TV Boxa. Na rynku jest ogromny wybór. TV Box ma te zalete,
Nie wiem po co mi to... Ale kupiłem

to tak jak ja xD

@draculeq: @nandrolone: Nosz #!$%@?, gorzej jak z babami w sklepie obuwniczym ;]
A później dieta czokoszokowa do końca miesiąca, bo can not into saving money, albo mamełe prześlij pieniąszki (°°
@Illidank: do tego dokup jeszcze klawiature oraz mysz ojcu to bedzie mial pełnoprawny 'komputer' ;-) Dolaczony pilot dziala ale wiadomo, ze lepiej miec cos z touchpadem i klawiatura dla wlasnej wygody.