Wpis z mikrobloga

Widzę, że usunąłeś wpis, a chciałem ci wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°):

@Pawci0o: Dobrze. Wytłumaczę ci to raz jeszcze w bardziej rozwinięty sposób. Nvidia zyskała potęgę na rynku GPU wypuszczając serię GTX 9xx. Dzięki temu (oraz zamkniętym technologiom wciskanym producentom gier) zdominowała całkowicie AMD. Do dziś AMD ciężko jest się z tego pozbierać. Echo tego hype'u odczuwane jest do dzisiaj i AMD, aby konkurować z GORSZYM produktem musi ustępować ceną. Na dzisiejszą cenę także składa się czyszczenie magazynów, aby zrobić miejsce na nowe RX 5700 (premiera 7.07).

Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nvidia #amd #radeon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grappas: lol.
Nvidia + intel = najwyzsza wydajnosc + stabilnosc

Amd + Amd = znosne osiagi + atrakcyjna cena

Zadna z kart ati/amd nigdy nie dzialal mi stabilnie poczawszy od Riva TNT pro na ktorej zaczely sie moje calkowicie negatywne doswiadczenia
  • Odpowiedz
@Mecowaty:

Zadna z kart ati/amd nigdy nie dzialal mi stabilnie poczawszy od Riva TNT pro na ktorej zaczely sie moje calkowicie negatywne doswiadczenia z ati/amd


czyli mówisz, że nie próbowałeś niczego z AMD tylko z ATI? ( ͡°
  • Odpowiedz
Znajomy z potencjalnie lepsza (prawie 2x lepsze parametry na hw chart) karta od AMD moze co najwyzej srednie detale w tych samych grach.


@Mecowaty: Pojąłem. Słuchaj. Nie neguję. W najwyższej półce nadal rządzi Intel i Nvidia (chociaż już intelowi robi się ciepło), ale przytłaczająca większość graczy nie celuje w najwyższą półkę. Po co mam przepłacać za niby nowe, ale wybrakowane GPU jak mogę kupić tańsze z lepszymi parametrami ¯\_(ツ)_/¯

BTW.
  • Odpowiedz
Zadna z kart ati/amd nigdy nie dzialal mi stabilnie poczawszy od Riva TNT pro na ktorej zaczely sie moje calkowicie negatywne doswiadczenia z ati/amd


@Mecowaty: ale wiesz ze riva tnt to nvidia a nie ati? :)
  • Odpowiedz