Wpis z mikrobloga

@LiveSmarter: A co do samego zakładania konta w Idea? Wiem, że do lokaty nie trzeba tego robić ale gdybym chciał to bank jest w w porządku na tle innych? Co do kart kredytowych, obsługi klienta albo czy nie ma jakiś nieprzewidzianych problemów jak słyszę, że ma np mbank? Dzięki za odpowiedź jeżeli się orientujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10tys zł dajesz do nest banku - dostajesz 200zł za założenie konta + 4% na lokacie + na koncie oszczędnościowym możesz wykręcić do 5,7% ale tu trzeba się pobawić.
20tyś dajesz do getin bank tam dostajesz 50zł za założenie konta + 4% na lokacie mobilnej
20tyś dajesz do idea banku na lokatę happy 4%
10tyś do plus banku na 4%
40tyś zł dajesz do idea na Lokata Happy Pro na 3,5% chyba
@szalony_baklazan: Dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam idea cloud i jakość jest dramatycznie niska. Ciągle coś nie działa ciągle cię mają w dupie itd. Jadąc za granicę nigdy bym się nie wybrał z jedną kartą ideabanku bez gotówki, ale jak to tylko lokata to czego ci więcej potrzeba?


Mam też ochotę na zmianę banku, dlatego pytam.
@Will_Donner: mam konto w mBanku (od wieeeeelu lat) i w Idea Banku (do lokat). Uświadomiłeś mi właśnie, jak wielka jest siła wykopu w robieniu czarnego PRu. Szczerze mówiąc nie kojarzę praktycznie żadnych awarii i problemów w mBanku. To, za co cenię ich konto (i bankowość internetową) to to, że... działa. Jeśli miałbym wskazywać gdzie szybciej będą jakieś problemy - to zdecydowanie Idea Bank. Oni parę lat temu zmieniali system na nowy
@Will_Donner: eee.... nie :) Patrzysz na kartę kredytową - to zupełnie inny produkt. Karta debetowa do eKonta osobistego jest bezpłatna po wykonaniu bodajże 1 transakcji na dowolną kwotę miesięcznie.

Swoją drogą co ma posiadanie konta w mBanku do lokat? Akurat pod względem lokat mBank jest tragiczny ;-)