Wpis z mikrobloga

Kawał dobrej fabuły


@Defined: No Krew i Wino to dobre 5h fabuły w 30 godzinnym dodatku, w którym znowu odhaczasz points of (no) interest w kolejnej krainie wydmuszce. Jeszcze te questy kopiuj-wklej: "ło panie, w mojej jaskini, gdzie wino leżakuje zalęgły się potwory" - i tak ze 3 razy. To może jeszcze 3x rozbijmy hanzę dla tej samej cutscenki uścisku dłoni rycerza. Albo lepiej - zróbmy turniej rycerski i sprowadźmy go
@Silvaren w jakim miejscu ta gra jest niskobudżetowa?

Piszesz o dodatku w który nigdy grałeś? To tak jakby powiedzieć, że nie lubię jeść sushi, mimo że wcześniej go nie jadłem XD

Jako argument podajesz recenzje typa, który na starcie założył, że ten dodatek to takie 4/10 i pisze recenzje pod tę ocenę, ale on przynajmniej, w przeciwieństwie do Ciebie grał w tą gre xd
@Tratak: Widze, ze czytanie ze zrozumieniem i kojarzenie faktow nie sa Twoja mocna strona. Nigdzie przeciez nie napisalem, ze ta gra jest niskobudzetowa ani nie napisalem, ze w nia nie gralem, a ten "typ" co napisal recenzje to ja sam. Poza tym recenzja pozbawiona jest oceny liczbowej, to nie wiem skad wziales to 4/10. Opinia jak kazda inna, czyli wlasna, dlatego recenzje sa kwestia subiektywnego odbioru, na ktory wplyw maja indywidualne
@Silvaren racja, mirek pmub pisał, że wiedźmin to niskobudżetowa gra
Więc przyznaję się do błędu i przepraszam.

Wracając do Twojej recenzji, zgadzam się z tym, że większość pytajników, zleceń i poszukiwań wiedźmińskich rynsztunków to typowe zapychacze, na które w większości jest po prostu szkoda czasu.

Nie będę Cię oklamywał, w temacie gier RPG jestem powiedzmy casualem. Co nie zmienia faktu, że umię dostrzec minusy wiedźmina, takie jak:
- słaby, nieprzemyślany system walki,