Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jestem pod Szczecinem na Dolnej odrze na działce sam jak palec wilki jakies wyją jeden power bank mi został błyska jak ja #!$%@? grzmi jeszcze bardziej xD rano w basenie chyba bedzie klocek pływał... Ale i tak jest zajebiscie xD, tzn nie sam a z psem bo jutro ma operacje i nie wiadomo czy przezyje a chciałem z nim spędzić troche czasu i robimy sobie razem grilla xD oby deszcz go nie zagasił xD
#szczecin
  • 21
@ChwilowaZielonka: Ropomacicze - jeżeli operacja się uda, będziesz miał pieska jak nowego. Mam dwa yorki, suki, u tych psów w późnym wieku jeżeli się nie szczeniły jest normą. Obie z ropomaciczem, wyglądały jakby zaraz miały zejść z tego świata. Po operacji zupełnie inne psy. Będzie dobrze Mireczku.
@Saint_Sinner: @ekstraordynarny: @Osobnik: @kiedys_bylem_fajny: @Atomdorka: Już po operacji, wszystko sie mniej wiecej udało teraz musi 10 dni chodzić w takim ubranku żeby sobie nie wygryzła tam gdzie była operowana,jutro i po jutrze na zastrzyki jeszcze musi iść ale na 90% wszystko poszło dobrze, jest nieco oniemiała po narkozie i nie wie co się dzieje wokół niej ale wygląda to dobrze :D