Wpis z mikrobloga

Mircy! Wystawiam od jakiegoś czasu na olx zegarki, portfele i torebki. Wszystko nówka. Porobilem ładne zdjęcia, dokładne opisy, ceny też konkurencyjne, a idą jak krew z nosa. Co może być przyczyną, że się nie sprzedają? Jeśli ktoś będzie chciał ocenić ofertę fachowym okiem mogę podesłać linka.

Pomóżcie! :)

#pomuszcie #pomozcie#pomozcie #olx #robiebiznesy
  • 17
@emyot2: zbędne #!$%@? marketingowe już na samym początku. To nie sklep internetowy, wyjątkowy jak każdy inny.

Już konkretniejszy opis ma płaszcz, ale w ten gorąc to chyba tylko masochiści szukają ciuchów na zimę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do portfeli to ten towar jest słabo chodliwy w portalach ogłoszeniowych.
Albo konkuruj na alegro, albo sobie daj siana z olx, bo jak wystawisz tego ze 30, to przy
@emyot2: Zgadzam się z @Dibhala opis zegarka taki jakbyś kierował to ogłoszenie do ludzi zarabiających co miesiąc pięciocyfrowe sumy, a nie zwykłych ludzi robiących za średnią, albo i mniej, podczas gdy cena zegarka zahacza o tę drugą grupę jak i sam portal, poza tym zegarki nie wydają się być ogólnie chodliwym towarem, ale mogę się mylić
@Krol_Pontaru: akurat zegarki na allegro idą jak woda, w szczególności te do 5 dych wyglądające na choć odrobinę podobne do modeli w cenach 200-500zł.
Z portfelami nie wiem jak wygląda sprawa, bo ostatni kupiłem ze 3 lata temu.
Mimo wszystko olx to słabe miejsce pod tego typu asortyment.
po 1 dniu 20 do 30. Później siada


@emyot2: zapomniałem dodać, że przy tak dużej ilości ogłoszeń z portfelami gdy twoje ogłoszenie wypadnie z pierwszej strony listy wyszukiwań, szanse na jej zobaczenie spadają do zera. Chyba tylko promowanie ogłoszenia ma w tym wypadku sens.
@emyot2: olx to nie jest docelowo profesjonalny sklep internetowy, ale zwykły portal z ogłoszeniami. Jak ktoś chce kupic nowy zegarek to gdzieś indziej patrzy, ja bym na OLX na pewno nie szukał nowego zegarka.