Wpis z mikrobloga

@Bdzigost: biję się a pierś - po zdjęciu OPki sądziłem, że to są sportowe buty na płaskiej podeszwie, gdzie w ramach naprawy dokleili obcas - zmyliło mnie to ucięte logo kończące się pod obcasem i brak profilowana podeszwy ()
Jednak buty w oryginale obcas też posiadają, wygląda na to, że odkleiła się zelówka, więc naprawa, pomijając delikatnie inny kolor, jak najbardziej udana według mnie.

https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mb-leyton-06-czarny
Aromatyczny_weglowodor - @Bdzigost: biję się a pierś - po zdjęciu OPki sądziłem, że t...

źródło: comment_xnIi0rhUwAC2f2hQdb5leaNPqhRiObDx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@snsv_tanio_sprzedam: Ja już od dawna tego gówna z CCC nie kupuje. Odkąd przenieśli produkcje do innego kraju to nie da się w tym chodzić. Raz mi się po dwóch godzinach rozkleiły od zakupu . Miesiąc i do kosza bo reklamacji nie uwzględniają. Polecam Ci też nie kupować
  • Odpowiedz
@snsv_tanio_sprzedam: Kiedy wy się wreszcie nauczycie nie kupować tego gówna z CCC? Mi po 2 miesiącach podeszwa się rozwaliła, to w reklamacji i odwołaniu kazali fakać bobla, dopiero jak załączyłem opinię rzeczoznawcy to łaskawie oddali hajs... Razem z kosztem opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
W Zalando kupuj buty, jak Ci się popsują to dostaniesz rabat na naprawę lub zwrot, dwie opcje do wyboru. Przesyłkę masz za darmo więc nie problem odesłać.
  • Odpowiedz
@aspk maja jeszcze 7 dni. Ale z tego co się dowiedziałem nie będą w stanie się ustosunkować do wskazanego przez rzecznika łamania prawa konsumenckiego, więc na start już ich to kosztuje 2000 zł + cena butów :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kupujecie buty za 200zl i jestescie zdziwienie ze sie rozklejaja po tygodniu? xD


@Herman88: To za ile mają kupować? 1000zł? Jakby kupili za 20zł, to wtedy nie można za wiele oczekiwać, ale 200zł to wcale nie tak mało za buty. Rzekłbym, że w CCC co najmniej 2/3 butów kosztuje mniej.


@ms93: dobrej jakości buty zaczynają się od 300-400 zł. I nie mówię tutaj o airmaxach i wielu butów z stteetwear
  • Odpowiedz
dobrej jakości buty zaczynają się od 300-400 zł. I nie mówię tutaj o airmaxach i wielu butów z stteetwear które są koszeniem hajsu na amebach.


@Jaracz_Joint: ale za dwie stówy już spokojnie się kupi buty które się ponosi parę lat, nie bądźcie już tacy elitarni xD
  • Odpowiedz
@snsv_tanio_sprzedam: kupuj w miejscu, gdzie nie robią jazd z reklamacjami. Na zalando buty rozkleją ci się po półtora roku używania, to tylko im piszesz info i wysyłasz zdjęcie. Ostatnio znajomemu tak oddali całe pieniądze po trzech dniach na konto, zero problemów.
  • Odpowiedz