Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: "ewolucja jest niemożliwa do udowodnienia" - no nie do końca, ale to pokazują badania naukowe, które są lewackie i w które @kab_anos nie wierzy tak jak w pisma spisane na podstawie słownych przekazów pastuchów sprzed 5 tysięcy lat.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: brawo. opierać teorię ewolucji na konwergacji subiektywnie spostrzeganych cech fenotypu.
Dobrze, że chociaż błędnie twierdzisz, że człowiek pochodzi od goryla, a nie bredzisz, że "człowiek nie pochodzi od małpy, tylko ma z nią wspólnego przodka" (ergo: masz błędną wiedzę, a nie jesteś najgorszym z możliwych rodzajów debili - serio, ci od wspólnego przodka człowieka i małpy to taki intelektualny syf, że ręce opadają)
  • Odpowiedz
@SolarWarden: czyli kreacjonizm jest dla ciebie rownorzednym dla ewolucjonizmu wyjasnieniem powstania inteligentnego zycia na Ziemi? Czy jednak jestes kreacjonista, bo ewolucji "nie dowiedziono"?
  • Odpowiedz
@Bover Proszę nie przypisuj mi czegoś czego nawet nie napisałem i nie wkładaj mnie w swoje ramy postrzegania otoczenia. Bo widzę, że ty z tych, gdzie wszedzie istnieją tylko dwie strony i #!$%@? się czyja racja jest bardziej "mojsza niż twojsza". Istnieje więcej teorii mówiących o pochodzeniu życia na Ziemi.
  • Odpowiedz
@Bover Jakbyś był tym choć trochę zainteresowany, to już dawno w wyszukiwarkę wklepywałbyś frazę "teorie pochodzenie życia na ziemi" bez zadawania zbędnych pytań.
  • Odpowiedz