Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek mojej audycji Raport Mniejszości jest już dostępny do posłuchania na naszej stronie internetowej.

Tym razem powiedziałem kilka słów na temat Total War: Three Kingdoms, strategii która przenosi nas do II wieku naszej ery i okresu, kiedy Chiny były podzielone na tytułowe trzy królestwa. Tę grę mam dzięki uprzejmości firmy Cenega. Zupełnie niedawno swoją premierę miał też 5. sezon serialu Czarne Lustro, który również został przeze mnie omówiony. Cixin Liu, chińska międzynarodowa gwiazda literatury science fiction i jego najnowsza książka "Era supernowej" to kolejny z tematów które pojawią się w poniedziałkowy wieczór. I na koniec w cyklu Z Pamiętnika Geeka, w którym wspominam klasyczne gry komputerowe czeka nas sentymentalna podróż do końca lat 90. Powspominamy legendarną już FIFĘ 98 Road to World Cup.

Jeśli są to tematy, które Was interesują, zapraszam serdecznie do posłuchania audycji na naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się jej nagranie (można ją śmiało traktować też jako podcast, słuchając ze strony - premiera w Internecie ma miejsce we wtorki, emisja na żywo w poniedziałki po 19). Adres znajdziecie TUTAJ. Jeżeli nie wiecie o co chodzi bądź spotykacie się pierwszy raz z tym tematem, odsyłam do WPISU, w którym wszystko wyjaśniłem.

A więc, podsumowując, zapraszam do odsłuchu zarówno najnowszej, jak i kolejnych audycji!

Niezbędne adresy: FANPAGE audycji, PLAYER, gdzie możecie nas słuchać na żywo i nasze radiowe ARCHIWUM, gdzie można znaleźć poprzednie odcinki.

#audycjaraportmniejszosci #podcast #radio #scifi #gry #fifa #ksiazki #blackmirror #fantastyka #staregry #gimbynieznajo #kultura #seriale #netflix
Pobierz PussyDestroyer1995 - Kolejny odcinek mojej audycji Raport Mniejszości jest już dostęp...
źródło: comment_xLMoZZgQQMuK39iLbzQ8vzxJ2fWV89IP.gif