Wpis z mikrobloga

Siema. Co myslicie o diecie, gdzie wywalamy makarony, ziemniaki, ryze, chleb itd.. jednym slowem to podstawowe weglowodany zapychacze.
Nie jest to ani dieta wysoko-tluszczowa, ani węglowodanowa, ani białkowa. Mozna jesc wszystko, oprocz cukru (czyt. slodyczy) i typowych wegli.
Organizm bedzie funkcjonowal zle, czy moze bedzie bral z wszystkiego po trochu? Bo zwykle jest tak, ze jak jestesmy na weglach albo tluszczach i dostarczymy ich zbyt malo to czujemy sie bez energii xd
#dieta
  • 4
@blackceeat_official: nie znam się totalnie na tym ale 9 lat temu postanowiłem że coś zrobię ze sobą. ważyłem 120 kg - mój cel to było 80 kg.
Mój plan
- codziennie jakiś spacer, potem przerodziło się w bieganie
- moja dieta: nie jadłem chleba, ziemniaków i makaronu: tylko ryż i kasza gryczana, 0 cukru no i żreć mniej - po prostu gotowałem sobie potrawy wielkości talerzyka deserowego i tak 5 dziennie.
@blackceeat_official: Takie rozkminy nie mają sensu jak nie myślisz o bilansie kalorycznym. Jak dla mnie:

- bilans kaloryczny MUSI być ujemny, jak chcesz schudnąć. To jest najważniejszy punkt
- najzdrowiej jest prowadzić zbilansowaną dietę jeśli chodzi o makro, definitywnie musisz obciąć przetworzone jedzenie