Wpis z mikrobloga

Witam :) Przedstawiam pierwsze podsumowanie ankietowe w nowym miesiącu. Wiem, że ostatnio zestawienia pojawiają się z mniejszą częstotliwością, ale postaram się poprawić w tym temacie :) Ankiety za okres 01 - 10 czerwca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 48*, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 12
3) Life Points - otrzymano ankiet: 16, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 10
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
9) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
10) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
11) Epanel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
12) IMAS Online - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

*Ostatnio w Clixsense mam takie dziwne zapętlenie tych samych ankiet (ankieta 1-minutowa za prawie 4$), które pojawiają się codziennie po kilka razy. Zazwyczaj klikam w to zaproszenie, ale niestety nie udaje mi się zakwalifikować...

Dodatkowo w dniu 05 czerwca udało mi się wziąć udział w 1,5 - godzinnej sesji badawczej (dotyczącej mleka modyfikowanego), za którą otrzymałam już płatność w wysokości 35 Euro (144 zł z "hakiem"). Badanie było ciekawe i jestem z niego zadowolona - myślałam, że nie uda mi się wyrwać z pracy, aby w nim uczestniczyć, ale finalnie jakoś się udało :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach