Wpis z mikrobloga

Dokładnie 4 miesiące temu zająłem 3 miejsce w konkursie organizowanym przez @GearBest_Polska link do wyników.
Jednak do tej pory nie otrzymałem obiecanej nagrody, czyli Smartwatch Watch 9 od Lenovo.
Kilka razy kontaktowałem się z nimi na pw. Przez pierwsze 2 miesiące prosili by cierpliwie czekać, bowiem przesyłka jest wysyłana, aż z Chin. Na początku maja kazali mi się skontaktować w tej spawie wskazując konkretny adres email (prawdopodobnie ktoś z obsługi gearbesta, sądząc po adresie), co też uczyniłem, jednak nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi. Napisałem jeszcze raz do GearBest_Polska opisując powyższą sytuację i od miesiąca nic nie odpisują.

Mam pozytywne doświadczenia z marką gearbest, ale przez ten konkurs trochę się na nich zawiodłem.

#konkurs #rozdajo #gearbest #oszukujo

Dodaję screen, gdyby post z wynikami konkursu, przypadkowo się skasował.
Hatam - Dokładnie 4 miesiące temu zająłem 3 miejsce w konkursie organizowanym przez @...

źródło: comment_TpRo12DkyC26Y1vVmCgPBroAFXdqIWKN.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie, dodali mnie na czarną listę. Przynajmniej wiadomo, że wcale nie mieli zamiaru wysyłać nagrody i liczyli na to, że po jakimś czasie sprawa przycichnie. Dla mnie @GearBest_Polska to zwykli oszuści.
  • Odpowiedz