Wpis z mikrobloga

Dokładnie 4 miesiące temu zająłem 3 miejsce w konkursie organizowanym przez @GearBest_Polska link do wyników.
Jednak do tej pory nie otrzymałem obiecanej nagrody, czyli Smartwatch Watch 9 od Lenovo.
Kilka razy kontaktowałem się z nimi na pw. Przez pierwsze 2 miesiące prosili by cierpliwie czekać, bowiem przesyłka jest wysyłana, aż z Chin. Na początku maja kazali mi się skontaktować w tej spawie wskazując konkretny adres email (prawdopodobnie ktoś z obsługi gearbesta, sądząc po adresie), co też uczyniłem, jednak nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi. Napisałem jeszcze raz do GearBest_Polska opisując powyższą sytuację i od miesiąca nic nie odpisują.

Mam pozytywne doświadczenia z marką gearbest, ale przez ten konkurs trochę się na nich zawiodłem.

#konkurs #rozdajo #gearbest #oszukujo

Dodaję screen, gdyby post z wynikami konkursu, przypadkowo się skasował.
Hatam - Dokładnie 4 miesiące temu zająłem 3 miejsce w konkursie organizowanym przez @...

źródło: comment_TpRo12DkyC26Y1vVmCgPBroAFXdqIWKN.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Naiken: Tak pisałem do incredible_innocent odpisał, że otrzymał kupon na swoim koncie na gearbescie.
staraszopa po miesiącu od wygranej też nic nie dostał, ale nie wiem, czy przypadkiem nie dostał nagrody w późniejszym terminie.
  • Odpowiedz
@Eskeel: Dla mnie bez różnicy, piszę tylko informacyjnie, czego się można po nich spodziewać, na wypadek kolejnego rozdajo lub konkursu w ich wydaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hatam ja od nich dostałem nagrodę Xiaomi 5x, nie pamiętam ile czekałem ale trochę trwało aż przyszło z Chin. Wszystko spoko, właśnie z niego piszę
  • Odpowiedz
@Hatam: ich oficjalny support oszukuje (jak przedmiot wrócił na granicy do nich to mieli i przedmiot i kasę i nie chcieli oddać, bo minęło 3 miesiące od nadania (tak długo szedł i leżał u celnych)) i tak samo polskie konta prowadzą ta sama narrację. Niby obiecują, odbijają pałeczkę, grają na czas, żeby człowiek dal sobie spokój
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Też tak myślę, ale zawsze lepsze to niż nic.

@jednorazowka: *marki Lenovo

@KICKUU: Fajnie ,że dostałeś od nich nagrodę. Wygląda na to, że ja mam pecha i moja paczka gdzieś zaginęła, ktoś coś pokręcił albo uznali, że była za mała atencja by wysilać się na wysłanie obiecanej nagrody. W każdym razie mogli chociaż odpisać w czym problem, a nie zrywać kontakt i kompletnie mnie olewać.
  • Odpowiedz